معرفی برترین‌های دومین نمایشگاه تخصصی هنر‌های تجسمی در سنندج

دومین نمایشگاه هنر‌های تجسمی منطقه یک ایثار به میزبانی کردستان، با معرفی برترین‌ها در ۲ بخش بزرگسال و دانش‌آموزی به کار خود پایان داد.

با رای هیات داوران نمایشگاه هنر‌های تجسمی منطقه یک ایثار، در بخش عکاسی، سید علی رضویان از بیجار اول، نامجو ساعد از کامیاران دوم و فاطمه مروتی از مریوان سوم شدند و از محمدرضا بهمرام از تبریز و سایدا نعمتی از دیواندره نیز تقدیر شد.

با تصمیم هیات داوران در بخش گرافیک نیز بهزاد آهنگری از آذربایجان غربی، مهسا محبوبی از زنجان، احمد حاجی بابایی از اردبیل، محمد جواد پردخته از گیلان و احمد مهدی ولیزاده از زنجان به عنوان شایستگان تقدیر انتخاب شدند.

در بخش خوشنویسی نیز، حسین قربانپور از تبریز، ابراهیم شعبانی لنگرودی از گیلان و ایرج سلیمان‌زاده از شاهین دژ آذربایجان غربی به ترتیب اول تا سوم شدند و الناز نوروزی از زنجان و زهره مرادی از سنندج شایسته تقدیر این بخش معرفی شدند.

در بخش نقاشی، حسین مرادی، شبنم کسایی و احمد نیک منظر هر سه از تبریز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم دست یافتند و مینا نیک‌رسم از تبریز و جعفر علیسروی از تکاب آذربایجان غربی شایسته تقدیر شدند.

در بخش کاریکاتور، جواد شاهمرادی از سنندج اول، سرور خدری از مریوان دوم و محمدرضا حق‌شناس از سنندج سوم شدند و ندا تنهایی مقدم از تبریز و لیلا بهمنی از قروه نیز به عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش مجسمه نیز محمد باقر ایرجی از بیجار رتبه اول را کسب کرد، مهتاب حسن پور از سنندج دوم شد و پویا صلواتی از سنندج حائز رتبه سوم و از فرهاد فرهنگیان از قرو ه و روژین احمدی از قروه تقدیر شد.

در بخش خوشنویسی دانش آموزی نفرات اول تا سوم به ترتیب آلا حیدری از سقز، مبینا کاظمی از آذربایجان غربی و امیر محمد شکرپور از سریش آباد بودند و از ژینا عمرانی و مبینا کاظمی تقدیر شد.

در بخش نقاشی دانش آموزی نیز صبا کاظمیان از آذربایجان غربی اول، امیر بنایی از آذربایجان غربی دوم و هستی عثمان‌زاده از ارومیه سوم شدند.

در بخش عکاسی دانش‌آموزی نیز آژوان خانی، متین منوچهری و کیان علیزاده هر سه از سنندج اول تا سوم شدند.

دومین نمایشگاه تخصصی هنر‌های تجسمی منطقه یک ایثار از ۲۸ بهمن تا ۲ اسفند در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج دایر بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.