فرماندار:

۶ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات در حوزه انتخابیه چابهار هستند

فرماندار چابهار گفت: ۶ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای امنیتی، همراهان صندوق ها و نمایندگان فرماندار و نماینده کاندیداها در حوزه انتخابیه چابهار اندیشیده شده است.

جواد سپاهی   فرماندار  چابهار  اظهارکرد: ۶ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای امنیتی، همراهان صندوق ها و نمایندگان فرماندار و نماینده کاندیداها در یک‌هزار و ۱۱۰ نقطه شهری و روستایی ۶ شهرستان چابهار، نیکشهر، کنارک، دشتیاری و زرآباد هستند و تمام تمهیدات و آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده شده است.

سپاهی افزود: حوزه انتخابیه چابهار شامل ۶ شهرستان‌های چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری، قصرقند و بخش مرکزی نیکشهر با حدود ۶۵۰ هزار نفر جمعیت است که هم اکنون ۳۰ نفر از نامزدهای انتخابات تایید صلاحیت شده و در فضایی صمیمی به رقابت می‌پردازند.

وی ادامه داد: از این ۳۰ نفر نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲ نفر خانم هستند و همچنین ۲ نفر مدرک دکترا دارند.

فرماندار چابهار افزود: ۳۵۰ صندوق شعبه اخذ رای (۱۳۷ شعبه ثابت و ۲۱۳ شعبه سیار) آرای مردم را در ۲۴۰ شعبه روستایی و ۱۱۰ شعبه شهری در یک‌هزار و ۱۱۰ نقطه رای‌گیری، آرای مردم را جمع آوری می‌کنند که این نشان از گستردگی و وسعت بالای این حوزه انتخابیه است.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی لازم همراه با کار کارشناسی در هفت ماه گذشته براساس تقویم زمان بندی وزارت کشور انجام شده است، تصریح کرد: جلسات و برنامه‌های مختلفی با معتمدان، رای اولی‌ها، بانوان، با دیدگاه و سلایق و قشرهای مختلف داشته‌ایم.

فرماندار: ۶ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات در حوزه انتخابیه چابهار هستند

سپاهی با قدردانی از قشرهای مختلف مردم و فعالیت شبانه روزی همه دست اندرکاران انتخابات بویژه فرمانداران پنج شهرستان حوزه انتخابیه چابهار، گفت: این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدواریم مردم بلوچ و بلوچستان با بصیرت که همیشه همراه و همگام نظام و رهبری هستند نظیر دوره های گذشته حضوری پرشور و با شکوه در پای صندوق‌های رای داشته باشند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها فرموده‌اند که «مردم بلوچ صمیمی، دوست داشتنی، خونگرم و همراه انقلاب هستند» و این را مردم بلوچ در ۱۱ اسفندماه ثابت خواهند کرد.

فرماندار چابهار گفت: به عنوان رئیس ستاد انتخابات امانتدار خوبی هستیم و از رای مردم صیانت خواهیم کرد و حتی نمی گذاریم یک رای مردم اشتباه شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار