کسب ۱۱۰ مدال توسط قهرمانان ورزش کرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کسب ۱۱۰ مدال توسط قهرمانان ورزش کرمانشاه در میادین برون مرزی طی امسال خبر داد.

منوچهر حاتمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نشست شورای ورزش استان، با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان طی یکسال اخیر، گفت : از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ زمین چمن مصنوعی در استان به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: تعدادی پروژه زمین چمن مصنوعی دیگر در سطح روستا‌های مختلف استان بویژه مناطق محروم در حال احداث است که پس از تکمیل به بهره برداری خواهند رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان از همکاری بخش خصوصی برای تکمیل پروژه‌های نیمه کاره ورزشی هم خبرداد و اضافه کرد: در این راستا طی سالجاری تعدادی پروژه ورزشی را با کمک بخش خصوصی در استان تکمیل و به بهره برداری رساندیم.

وی به ارائه آمار‌هایی در حوزه ورزش قهرمانی پرداخت و گفت: در این حوزه هم امسال برای اولین بار ۵۹ میزبانی مسابقات قهرمانی کشور را در کرمانشاه داشتیم که بی سابقه بوده است.

حاتمی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال هم ورزشکاران استان موفق به کسب ۱۱۰ مدال در مسابقات برون مرزی شامل مسابقات بین المللی، آسیایی شده اند.

وی از برگزاری ۹۳۰ برنامه ورزش همگانی شامل پیاده روی خانوادگی، جشنواره ها، مسابقات و... طی سالجاری هم خبر داد و گفت: برای روز نیمه شعبان هم پیاده روی بزرگ خانوادگی را با اهداء جوایز نفیس برگزار خواهیم کرد.

به گفته این مسئول، امسال ۲۹ مجمع انتخاباتی و عادی سالیانه هیات‌های ورزشی در کرمانشاه هم برگزار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان به در پیش بودن انتخابات یازدهم اسفند هم اشاره کرد و گفت: ورزشکاران ما همپای ملت غیور ایران در روز انتخابات با حضور در پای صندوق‌های رای دشمنان را مایوس خواهند کرد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.