پویش آینده حتمی و نزدیک جهان در قزوین

دبیر مجمع مهدویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: پویش آینده حتمی و نزدیک جهان با هدف شناسایی تمدن شیطان و تمدن حق در قزوین راه اندازی شده است.

رضا امیری دبیر مجمع مهدویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: پویش آینده حتمی و نزدیک جهان در آگاه‌سازی هر چه بیشتر انسان‌ها برای شناسایی تمدن شیطان و تمدن حق، تمام تلاش خود را به کار می‌بندد و از شهروندان می‌خواهیم تا به این پویش بپیوندند. 

امیری افزود: این پویش از ۲۲ بهمن فعالیت خود را با هدف آشنایی و آگاه سازی مردم با انقلاب اسلامی که زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است، آغاز کرده است و امیدوار به حضور شهروندان بیشتری در آن هستیم.

وی اضافه کرد: در خصوص تبلیغات این همایش نیز برنامه‌هایی با شهرداری قزوین برای استفاده از فضا‌های تبلیغاتی شهر شهر داریم، اما در حال حاضر انجام این کار از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی می‌شود.

این مسئول  بیان کرد: شهروندان استان می‌توانند برای استفاده از کتاب صوتی "انقلاب اسلامی و آینده جهان" و همچنین فایل صوتی "مبانی انسان شناسی در تمدن نوین اسلامی" به تارنما https://montazer.ir/la ۵۶ مراجعه کنند.

دبیر مجمع مهدویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: همچنین پویش بین‌المللی با کلیدواژه «Who is mahdi» نیز طراحی شده که می‌خواهد امام زمان (عج) و مبانی و ابعاد انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی و آشنا کند که انجام این موضوع در دستور کار قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.