قاتل فراری مشهدی در زابل دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح مشهدی و تحت تعقیب پلیس با کشف ۱۴ فقره سرقت مسلحانه در شهرستان زابل خبر داد.


سردار دوستعلی جلیلیان   اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور یک سارق مسلح متواری و تحت تعقیب پلیس خراسان رضوی در شهرستان زابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرارگرفت.
وی افزود: کاراگاهان پلیس با تلاش شبانه روزی و در نتیجه اقدامات فنی و تخصصی خود موفق به شناسایی مخفیگاه سارق شده و دریک عملیات مقتدرانه، سارق مسلح را در یکی از محلات شهرستان زابل دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعداد هفت دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه ۲ قمه کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: متهم دستگیر شده که سوابق متعدی در امر سرقت مسلحانه و زورگیری در سطح شهرستان مشهد مقدس داشت در بازجوئی های تخصصی ماموران پلیس به ۱۴ فقره سرقت مسلحانه و زورگیری در استان خراسان رضوی اقرارکرد.
وی خاطرنشان کرد: خط قرمز ما ایجاد امنیت و آرامش برای عموم شهروندان گرامی بوده و در این راه اجازه عرض اندام و گردنکشی به هیچ یک از مخلان نظم و امنیت به ویژه سارقان مسلح را نخواهیم داد و با شدت و قاطعیت با آنان برخورد خواهیم کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار