دستیار رییس جمهور:

توجه به نظرات نخبگان از اصول مردمی سازی است

دستیار رییس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت توجه به نظرات نخبگان را از اصول مردمی سازی دانست و گفت: خوشبختانه این موضوع در استانی مانند قزوین به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

سیداحمد عبودتیان دستیار رییس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان قزوین تصریح کرد: در این استان همدلی و وفاق در سطح مدیریت استان وجود دارد که شکل این نعمت برای همه واجب است و این فضا را قدر بدانید و آن را تقویت کنید.

وی با تاکید بر اینکه دشمن همواره در تلاش بوده تا اهداف انقلاب ما به عمل نرسد، اما دست غیب همیشه پشت این ملت و انقلاب بوده است، اظهار کرد: هر کشوری براساس ایدیولوژی و فرهنگ خود الگوی حکمرانی دارد و الگوی همه ما نیز جمهوری اسلامی است.

عبودتیان، مردمی سازی دولت را یک ضرورت و واقعیتی انکارناپذیر دانست و یادآور شد: از آنجایی که همیشه قدرت مستضعفان دست توانای خداوند است پس تلاش داریم تا قدرت مستضعفان در تعیین سرنوشت خودشان اثرگذار باشد.

به گفته وی، الگوی حکمرانی در کشور را باید به گونه‌ای طراحی کنیم که خداگونگی انسان بروز کند و باید در مدارس و دانشگاه‌ها در این خصوص صحبت شود.

این مسوول با بیان اینکه دولت آیت الله رییسی مسیر‌هایی که در تلاش برای انحراف انقلاب است را شناسی می‌کند و در این خصوص تا پای جان پای کار است، افزود: ساده سازی و فراگیرسازی در حکمرانی اصلی است که همواره باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: امروز دامنه تهدیدات دشمن بسیار گسترده شده، اما برای اینکه برگردیم به دوره همدلی دهه ۶۰ باید از همکاری و همیاری مردم استفاده کنیم.

دستیار رییس جمهور ادامه داد: استفاده از ظرفیت افرادی که در زمینه نظارت‌های عمومی فعال بوده و همچنین ارتباط دولت را با مردم تسهیل می‌کنند باید صورت بپذیرد.

عبودتیان، استان قزوین را دارای مردمی متدین، با تدبیر و فهیم دانست و تاکید کرد: می‌خواهیم الگوی مردمی سازی توسط مدیران اجرایی استان صورت بپذیرد تا مصادیق آن در سطح منطقه بیشتر دیده شود و از این رو تمامی دستگاه‌ها باید پیوست مردمی داشته باشند و این موضوع را هم در دستور کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به استقرار ۲۹ ماهه دولت آیت الله رییسی، خاطرنشان کرد: ایشان تاکنون ۴۵ سفر استانی و ۲۷ سفر خارجی داشته که این موضوع بایستی به نحو مناسب و شایسته‌ای اطلاع رسانی شود.

دستیار رییس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه الگوی تبیین و تواصی باید توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی صورت بگیرد، افزود: دشمن با تمام تلاش خود سعی در ناامنی دارد تا مردم به پای صندوق‌های رای نیایند، اما باید با همکاری و همدلی تلاش کنیم تا دشمن در این زمینه نیز ناکام بماند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۹ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
لطفا نخبگان را دریابید آنها سرمایه کشورند
آخرین اخبار