نماینده  ولی فقیه در انتظامی کشور:

دشمنان با سیاست‌های دقیق و حساب شده قصد داشتند دین را از سیاست کنار بزنند

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی گفت: دشمنان با سیاست‌های دقیق و حساب شده و خرج‌های مادی قصد داشتند دین را از سیاست کنار بزنند و جدایی دین از سیاست در باور خیلی‌ها تاثیر گذاشت.

  حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" صبح امروز در جمع گروه‌های مرجع و اقشار تاثیرگذار استان گلستان اظهار داشت: ایام مبارک و اعیاد شعبانیه و موالید خجسته این ماه عزیز را به یکایک شما فرهیختگان شما افراد تاثیرگذار در صحنه‌های مختلف اجتماعی استان گلستان تبریک و تهنیت می‌گویم.

این مقام مسئول ادامه داد: دشمنان با سیاست‌های دقیق و حساب شده و خرج‌های مادی قصد داشتند دین را از سیاست کنار بزنند و جدایی دین از سیاست در باور خیلی‌ها تاثیر گذاشت، قرآن آمد نظام سیاسی ایجاد کند، قرآن آمد در زمین خلیفه قرار دهد، اما دشمنان ما با قرآنی که در آن "أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم" قرآنی که نظام سیاسی و جامعه‌های بشری را کنترل می‌کند مخالفند، قرآن چاپ می‌کنند و از آن طرف کالا‌های اساسی رژیم صهیونیستی را تامین می‌کنند.

وی اظهار داشت: خداوند یک هدف بسیار والایی برای این خلقت انسان دارد تا مقام خلافت او محقق بشود، فرشتگان به خداوند عرضه داشتند با وجود موجودات نوری مثل فرشتگان تقدیس رب العالمین چه نیازی دارید به انسان دارید خداوند فرمود من چیزی را می‌دانم که شما نمی‌دانید، در میان این موجودات خون ریز موجوداتی پرورش پیدا می‌کنند که شایستگی خلافت الهی را پیدا می‌کنند، از مجموع این موجودات زمینی، انسان‌هایی سر بر می‌آوردند که امام عصر از همین انسان‌ها متولد می‌شود که شایستگی مقام خلافت الهی دارد و این مقام، جانشینی رب العالمین در زمین است.

ادیانی در ادامه جمهوری اسلامی را تحقق خلافت خلقت در زمین دانست و افزود: جمهوری اسلامی عینیت بخشیدن به فلسفه خلقت است.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور با اشاره به اینکه آن جایی که جایگاه ابراز نظر مردم در مسائل انقلاب است، چشم مردم به دهان مبارک مقام معظم رهبری است تاکید کرد: حضور در انتخابات یکی از مستحکم‌ترین وسیله‌هایی است که این ملت می‌تواند آن را مثل یک زره پولادین در مقابل خود و در مقابل حمله دشمنان و سوءنیّت و بد دلی مستکبران و دخالت کنندگان نگه دارد که سپری مطمئن و دژه مستحکم دفاع کشور است.

این مقام انتظامی مخالفت با جمهوری اسلامی را مخالفت با اسلام دانست و تاکید کرد: مردم در جمهوری اسلامی همه کاره‌ی کشورند و حضور آنان در صحنه‌های مختلف تعیین کننده است و همه شما افراد تاثیرگذار می‌توانید با قدرت اجتماعی خود آحاد مردم را به مشارکت در انتخابات ترغیب کنید.

وی با بیان اینکه جامعه نگاهشان به اندیشه و فکر شماست، عوام نگاهشون به خواص جامعه است تصریح کرد: شما به عنوان خواص و فرهیختگان استان گلستان تکلیفتون این نیست که خود به تنهایی بر سر صندوق رای بیایید و با پایگاه اجتماعی خوبی که دارید آحاد مردم جامعه را به مشارکت در انتخابات فرابخوانید.

ادیانی افزود: مبارزه انواع اقسام دارد یکی از مصادیق آن را در شلمچه و چزابه و سوسنگرد در حماسه دفاع مقدس دیدیم، اما میدان مبارزه امروز صندوق رای است هویزه و سوسنگرد امروز صندوق رای است، میدان جنگ عوض شد است و شما به عنوان گروه‌های مرجع باید مردم را به این حساسیت آگاه نمایید و موجبات حضور همگانی مردم را پای صندوق‌های رای فراهم کنید.

این مقام مسئول گفت: دشمن زخم خورده و به دنبال تلافی است، دشمن قصد دارد با تاثیر بروی مردم، صندوق‌های رای را ضعیف کند و باعث شود مردم از کشورشان از ایران قوی قهر کنند، اما مردم با حضور حماسیشان در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان دادند اقدامات تفرقه انگیزانه دشمنان بی اثر بوده است.

حجت الاسلام ادیانی تصریح کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی مهّم است، مجلس قوی و با ایمان و انقلابی که این آرمان­ها را بفهمد و بشناسد و به آن پایبند باشد، مهّم است و نبودن چنین مجلسی، یا ضعیف بودن آن، یا اختلال در آن، برای ملت یک خسارت و خسران بزرگ است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خاتمه تاکید کرد: عبادتی بالاتر از خدمت کردن به مردم نیست، رسیدن به اوج بندگی خدا از مسیر خدمت به مردم می‌گذرد، باید به عنوان خادمین مردم و کسانی که مردم به آن‌ها اعتماد دارند که مدال افتخار بزرگی است جهت حضور حداکثری مردم، حضوری سالم، بدون تنش و به دور از اختلاف، اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.