اهدای نهال به شهروندان یزدی به مناسبت روز درختکاری

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد از اجرای طرح اهدای نهال مثمر نارنج و زیتون همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری خبر داد.

محمد سعید کاشفی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد گفت: با برنامه ریزی انجام شده در ۵ پایگاه مختلف در مناطق پنجگانه شهرداری با در نظر گرفتن سهولت در دسترسی شهروندان، ایستگاه‌های توزیع نهال دایر و نهال به شهروندان اهدا می‌شود.

او محل‌های اهدای نهال را میدان انقلاب در منطقه یک، بوستان هفتم تیر در منطقه دو، بوستان آزادگان در منطقه سه، بوستان بزرگ شهر در منطقه چهار و بوستان وحشی بافقی در منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد اعلام کرد و ادامه داد: شهروندان با مراجعه به این محل‌ها می‌توانند نسبت به دریافت نهال اقدام و در کاشت نهال مشارکت کنند.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد تاکید کرد: همچنین شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه درخواست اهدای نهال در سایت shahrbin.yazd.ir و انتخاب گزینه نهال همیشه سبز از اول تا نیمه اسفند نسبت به ثبت‌نام و درخواست نهال اقدام کرده تا هماهنگی لازم از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد انجام شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار