راه اندازی ورزش صبحگاهی در سطح ۳۴ بوستان از ۷۰۰ بوستان شهر کرمانشاه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تاکنون ورزش صبحگاهی در سطح ۳۴ بوستان از ۷۰۰ بوستان شهر کرمانشاه به صورت منسجم راه اندازی شده است.

ایمان درخشی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در نشست شورای ورزش استان، بااشاره به ساماندهی ورزش صبحگاهی در کرمانشاه، گفت : تا حدود دو سال پیش ورزش صبحگاهی در پارک‌های کرمانشاه سمت و سوی ریتمیک را پیدا کرده بود که با فرهنگ ایرانی اسلامی ما همخوانی نداشت، بنابراین با همکاری اداره ورزش و جوانان ساماندهی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا از مجموع ۷۰۰ بوستانی که در سطح شهر کرمانشاه داریم، در ۳۴ بوستان ورزش صبحگاهی با حضور مربیان حرفه‌ای و کارت‌دار فعال شد و امکانات و تجهیزات مورد نیاز را هم در اختیارشان قرار دادیم.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه از ورود شهرداری کرمانشاه به حوزه تیم داری در ورزش هم خبر داد و گفت: در حال حاضر روسای تعدادی از هیات‌های ورزشی استان از بدنه شهرداری هستند و تعدادی هم هیات ورزشی در شهرداری داریم که تلاش شده تا امکانات و تجهیزات لازم را در اختیارشان قرار دهیم.

درخشی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرداری در رشته‌هایی مانند فوتبال، والیبال، تنیس، تنیس روی میز، کشتی، کاراته، پاورلیفتینگ و دارت تیم‌هایی را تشکیل داده و تعدادی از این تیم‌ها هم درمسابقات کشوری توانسته‌اند نتایج خوبی کسب کنند.

وی تاکید کرد: در رشته فوتبال تیم پدیده شهرداری را در رده سنی جوانان داریم که در لیگ دسته اول حضور دارد و از تیم‌های مدعی قهرمانی است و امیدواریم سال آینده این تیم را در لیگ برتر ببینیم.

به گفته این مسئول، تیم شهرداری کرمانشاه سال آینده در رده سنی بزرگسالان فوتبال هم تیم داری خواهد کرد.

وی گفت: شهرداری کرمانشاه در حال حاضر در هفت تا هشت رشته ورزشی در کشور حرف برای گفتن دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری از پیگیری شهرداری برای ورود به تعدادی از رشته‌های ورزشی دیگر همچون بسکتبال سه نفره یا خیابانی، افزایش تجهیزات ورزشی مانند میز‌های تنیس روی میز و راه اندازی مسابقه ورزشی خانوادگی گوی و میدان در پارک‌ها خبر داد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.