اعضای هیات مدیره شرکت سهام عدالت در زنجان انتخاب شدند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: طبق آرای ماخوذه نمایندگان شهرستان‌های زنجان و طارم، ابهر، خرمدره و ایجرود اعضای اصلی هیات مدیره و شهرستان ماهنشان و یک شخص حقیقی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

محمدرضا نادری شامگاه پنجشنبه در حاشیه انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت سهامی عدالت استان اظهار کرد: امروز بزرگترین انتخابات اقتصادی در استان زنجان برگزار شد و با برگزاری مجمع عمومی سهام عدالت اعضای هیات مدیره مشخص شدند.

وی با اشاره به اینکه این انتخابات با مشارکت ۶۳.۲۹ درصدی برگزار شد، اضافه کرد: یکی از مسائل مثبت برگزاری این انتخابات حضور ۶ شرکت سهام عدالت شهرستان‌ها به عنوان کاندیدا بود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: طبق آرای ماخوذه شهرستان‌های زنجان و طارم، ابهر، خرمدره و ایجرود اعضای اصلی هیات مدیره و شهرستان ماهنشان و یک شخص حقیقی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی افزود: تعداد ۳۸۰ هزار سهامدارانی که نحوه مدیریت سهام خود را به صورت غیر مستقیم انتخاب کرده بودند، مجاز به شرکت حضوری و یا الکترونیکی در این انتخابات بودند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: با توجه به مشارکت بالای سهام‌داران، شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان از این پس پاسخگوی مطالبات مردم در بحث سرمایه گذاری و تخصیص و تقسیم سود خواهد بود.

نادری افزود: با توجه به نظارت سازمان بورس شاهد اتفاقات خوبی برای سهامداران سهام عدالت در استان خواهیم بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.