اسامی داوطلبان کرسی مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد

رقابت تبلیغاتی ۹۲ داوطلب برای کسب سه کرسی مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد از بامداد سوم اسفند ۱۴۰۲ در استان آغاز شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: ۹۲ نفر در کهگیلویه و بویراحمد از ساعت یک بامداد دیروز پنجشنبه تا هشت صبح روز دهم اسفند به رقابت خواهند پرداخت.

هاشمی افزود: در نهایت سه نفر برای کسب کرسی‌ نمایندگی سه حوزه انتخابیه "گچساران، باشت"، "کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده"، "بویراحمد و دنا" انتخاب خواهند شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: ۱۷ هزار نفر برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در استان مشارکت می کنند.

احمد زاده افزود: برنامه ریزی لازم برای برگزاری انتخابات در ۸۷۴ شعبه اخذ رای مناطق شهری و روستایی انجام شده است.

وی ادامه داد: همه امکانات مورد نیاز از آموزش، تجهیزات خودرویی، سیستم های کامپیوتری، وسایل پشتیبانی و زیرساخت های مورد نیاز استراحتِ عوامل اجرایی انتخابات در استان فراهم است.
 
اسامی ۳۶ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون به شرح زیر است:
 
ایمان آراسته
علی آراوند
سید روح الله ارجمند
محمد آزرخش
علی محمد اسلامی تلخسروی
رضا امیدی پور
اسلام ایمانی تبار
رضا بازیار منصورخانی
محمد بهرامی سیف آباد
حسین بهروزی
علی پسنده
سجاد پورحبیب
عبدالخالق حمیدی
شیرعلی خرامین
سید یعقوب ذوالفقاری‌فر
سید حسین رازیان
عبدالله رحیمی‌زاده
داریوش رستخیز
سید سجاد رضایی ناصرآباد
سلیمان رضوان مقدم
میثم روزستان
مهدی روشنفکر
رحیم سبحان‌زاده
احسان کمال پور اصل
محمد ابراهیم مجاهد
محبوبه محرابی
سید علی اکبر محمدزاده
علی محمدی نصرآباد
مجید مسعودفر
مهران معصومی
نستهن مقدم
شهناز ملکی کریک
نادر منتظریان
سید مهدی موسوی پور
سید صادق نصیبی
نورالله وفاپور
اسامی ۳۰ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به شرح زیر است:
مجتبی اندرزیان
مجید باقریان
امیرحسین برخه
البرز برنائی پور
سید علی محمد بزرگواری
شمس الله بهره بر
سید حمید بیژن نیا
خیرالله جاودان
عطاالله جاوری
سید حسن خادمی
سعید خندان
سید فرج دانشی
رضا دهبانی پور
امین رایگان
سید عنایت الله رضوی
عبدالله سپیدنامه
مسلم ستایش
آیت الله سعادتیان
سید هدایت الله شریعتی مهر
حمید شیروزاده
سید اسفندیار صلاحت پور
علی عالی‌پور
محمد علوی تبار
ابوالحسن کریمی
سید علی مومن گلزار
محمدعلی محدثی
حکمت الله مرادی
علی مژدهی
سید محمد موحد
آیت الله نبوی زاده
اسامی ۲۶ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های گچساران و باشت به شرح زیر است:
مجتبی پناهی
نجف آژیده
سید قدرت الله کشاورز
مجتبی احسان‌بخش
سجاد حکمتی
محمود محمودی مقدم
ایرج افراز
سید اکبر علیزاده
تیمور فلاحت‌زاده
محمدظریف رضایی
ریحان محمدپور ده بزرگ
اسفندیار مرودشتی
ذوالفقار حق پرست
علی محمد آقایی
حامد معصومی
غلام‌رضا تاج‌گردون
رحمان حاجی اصل
اردوان زینل زاده
ساسان دلاویز
روح الله جهان بین
مختار اسدیان
سجاد ولی‌پور دمیه
سعید محمدزاده
سید سعادت اله علیزاده
سید جواد فدایی
میلاد صابری‌نژاد
دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه جاری برگزار می‌شود.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.