پخش ۴۹ مناظره ضبط شده از نامزد‌های مجلس در ۶ کانال انتخاباتی

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه، از پخش ۴۹ مناظره ضبط شده از نامزد‌های مجلس در ۶ کانال انتخاباتی خبر داد.

سید صداقت‌الله موسوی، مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه گفت : از ۱۰۴ نفر نامزد انتخاباتی ثبت‌نام شده در سامانه، ۶۰ نامزد ویدئو‌های و آثار خود را ارسال کرده که با انجام بازبینی‌های صورت گرفته، از بامداد امروز روی کانال انتخاباتی حوزه‌های ۶‌گانه کرمانشاه، آغاز به پخش شده است.

وی زمان پخش ویدئو‌های و آثار نامزد‌ها را به مدت ۷ روز اعلام کرد و ادامه داد: هفت برنامه مناظره برای هر حوزه انتخابیه پیرامون هفت محور (فرهنگی، اقتصادی، وعده‌های، فسادستیزی، تورم، اشتغال) ضبط شده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه با اشاره به ضبط ۴۹ مناظره، تصریح کرد: این مناظره‌ها در کانال طاق‌وسان برای حوزه انتخابیه کرمانشاه، کانال مرصاد برای حوزه اسلام آبادغرب و دالاهو، کانال بازی‌دراز برای حوزه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب، کانال شاهو برای حوزه پاوه، جوانرود، روانسرو ثلاثباباجانی، کانال مادیان‌کوه برای حوزه سنقرو کلیایی و کانال امروله برای حوزه صحنه، کنگاور و هرسین به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی زمان ضبط شده مناظره را متغییر بین ۱۲۰ دقیقه تا سه ساعت عنوان کرد و افزود: حدود ۵۰ درصد افراد متقاضی تبلیغات از طریق صدا و سیما در مناظرات شرکت کرده‌اند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار