فرماندار سنندج:

بیش از ۶ هزار نفر برای برگزاری انتخابات سازماندهی شده‌اند

عسکری گفت: بیش از ۶ هزار نفر از مردم در طیف‌های مختلف برای برگزاری انتخابات سازماندهی شده‌اند و نقش مستقیمی در برگزاری انتخابات دارند.

حسن عسکری فرماندار سنندج شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرداری سنندج اظهار کرد: مردم همواره در تمام ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم مشارکت داشته و مجری اصلی برگزاری انتخابات نیز خود آنان هستند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران کاملا مردمی است و با پای کار آمدن همه مردم به پیروزی و با آری بیش از ۹۹ درصد آن‌ها تشکیل شده است، گفت: وظیفه دولت در برگزاری انتخابات پشتیبانی است.

عسکری بیان کرد: بیش از ۶ هزار نفر از مردم در طیف‌های مختلف برای برگزاری انتخابات سازماندهی شده‌اند و نقش مستقیمی در برگزاری انتخابات دارند.

وی ادامه داد: ریل‌گذاری قطار پیشرفت کشور از مسیر انتخاب نمایندگان اصلح عبور می‌کند، اذعان کرد: تصمیمات نمایندگان در مجلس بر سفره مردم تا آینده کشور تاثیرگذار است از این رو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و فرستادن بهترین و کارآمدترین افراد به مجلس ضروری است.

عسکری افزود: یکی دیگر از کارکرد‌های مهم انتخابات ارتقای امنیت است، دشمنان در سال گذشته تمام تلاش خود را برای ایجاد ناامنی در کشور بکار گرفتند، انتخابات برای ما کارکرد امنیتی دارد و این پیام را به دشمنان می‌دهد که مردم تمام قد پشت کشور و نظام خود ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: دستاورد‌های نظام قابل توجه است، اما مشکلاتی وجود دارد که باید برای رفع آن برنامه‌ریزی شود، نباید وجود این مشکلات ما را در مسیر انجام تکلیفی که بر عهده داریم ناامید سازد، باید تلاش کنیم نمایندگان توانمند، متخصص و دارای برنامه و درد مردم چشیده راهی مجلس دوازدهم شوند.

استفاده از اموال شهرداری له یا علیه نامزد‌های انتخابات ممنوع است

سیدانور رشیدی شهردار سنندج نیز در این جلسه شامگاه امروز در شورای اداری شهرداری سنندج که با حضور فرماندار سنندج برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری سنندج به عنوان بزرگترین کارگاه بیمه شده استان نقش پررنگی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی دارد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری سنندج هیچ کاندیدای خاصی در انتخابات ندارد، گفت: تنها رسالت و وظیفه ما ایجاد شور و نشاط انتخاباتی برای مشارکت حداکثری مردم در این عرصه حساس و سرنوشت‌ساز است از این رو اگر کسانی از بیت‌المال به نفع شخص و جریان خاص کاری انجام دهد تخلف صورت گرفته و به شدت برخورد خواهیم کرد.

رشیدی خطاب به مدیران و معاونین سازمان‌های تابعه شهرداری سنندج گفت: به عنوان شهردار در راس هرم این مجموعه از هیچ کاندیدای خاصی حمایت نمی‌کنیم و اجازه استفاده از امکانات شهرداری را له یا علیه کاندیدایی نخواهم داد.

شهردار سنندج با عنوان اینکه رسالت و وظیفه ما ایجاد شور و شوق انتخاباتی است، افزود: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد از امکانات شهرداری برای حمایت از کاندیدای انتخاباتی استفاده شود و در برخورد با متخلفین هدف ما مدیران و روسای سازمان‌ها خواهند بود.

وی با تاکید براینکه استفاده از اموال منقول و غیرمنقول شهرداری له یا علیه شخص و کاندیدای خاص جرم محسوب و به شدت با متخلفین برخورد خواهیم کرد، اضافه کرد: ما مسئول اجرا و حسن اجرای انتخابات هستیم لزومی بر حضور ما در ستاد انتخاباتی وجود ندارد همه باید در راستای ایجاد شور و شوق انتخاباتی گام برداریم.

شهردار سنندج با اشاره به در نظر گرفتن ۳۲ نقطه برای انجام تبلیغات انتخاباتی کاندیدا‌های گفت: هر نوع تبلیغاتی خارج از این نقاط تخلف بوده و نسبت به جمع آوری آن اقدام خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.