ضرورت حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای

جانشین فرمانده کل سپاه: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای ضروری است.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در یادواره شهدای حماسه عاشورایی والفجر ۶ و یادبود ۵۰۵ لاله آسمانی شهرستان چالوس به موضوع مهم انتخابات پرداخت و گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی همه سعی و تلاش خود را بکار گرفته اند که مردم ما به صورت پرشور پای صندوق‌های رای حاضر نشوند، اما انسان عاقل به حرف دشمن گوش نمی‌دهد و ما باید پرشورتر از گذشته در پای صندوق رای حاضر شویم.

او با اشاره به ایثارگری‌ها و توانایی‌های لشکر ۲۵ کربلا استان مازندران در دوران هشت سال دفاع مقدس، افزود: این لشکر از جمله لشکر‌هایی بود که در زمان جنگ هیچ گاه از نظر نیروی انسانی مشکل نداشت.

سردار فدوی در ادامه به گذشت بیش از چهار ماه از جنگ غزه اشاره کرد و گفت: در این مدت مجاهدت و شجاعت مردم غزه و بخصوص مردم یمن بر دنیا ثابت شد و این مردم یمن بودند که به خاطر جنایاتی که در غزه از سوی صهونیست‌ها صورت گرفت به انگلیس و آمریکا اعلام جنگ کردند و ایستادند و به ان عمل کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه به عمل به تکالیفی که خدا مشخص کرده است تاکید کرد و افزود: از اول انقلاب تاکنون به تکالیفمان عمل کردیم که این همه پیروزی بدست آمده است.

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکا و ایادی وی در طی ۴۵ سال از انقلاب اسلامی بار‌ها مرتکب اشتباهات محاسباتی بر علیه مردم ما شده اند، گفت: یکی از این اشتباهات محرز هشت سال جنگ علیه کشور ما بود که با حمایت احمقی همچون صدام فکر می‌کرد در همان ابتدا می‌تواند پیروز شود، اما با اراده و ایثارگری مردم ما موفق نشد.

جانشین فرماده سپاه پاسداران افزود: نباید اجازه دهیم که دوباره شرایطی پیش بیاید که آمریکا و دشمنان نظام اشتباه محاسباتی دیگری انجام دهند و علیه ما اقدام انجام دهند و باید بر این نکته تاکید کرد که هر اقدامی که انجام شود با شکست مواجه خواهد شد.

سردار فدوی گفت: دشمن جرات فکر کردن به اقدام نظامی را نخواهد داشت، اما به سمت اقدام اقتصادی و فرهنگی رفتند.

او با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در فروردین ماه امسال مبنی بر حضور پرشور در انتخابات، افزود: ۱۱ اسفند ماه روزی است که با حضورمان باید آن اشتباه محاسباتی دشمن را در نطفه خفه کنیم و مشت محکمی بر دهان دشمنان خصوصا آمریکایی‌ها بزنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.