جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:

انتخابات مسیری به سوی تحول و وحدت ملی است

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام گفت: انتخابات مسیری به سوی تحول و وحدت ملی است.

سردار قدرت کریمیان جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گفت: امسال در آستانه یک تصمیم ویژه و بزرگ هستیم و آن انتخابات ۱۱ اسفند است، چون که دشمن با تمام توان به میدان آمده تا انتخابات را به چالش بکشد و از طرفی کشور ما یک کشور ویژه است و همه نگاه‌ها به ایران اسلامی است که در بزنگاه‌های مختلف این مسئله را تجربه کرده‌ایم.

وی با اشاره به نیازمندی دشمن به تحریم انتخابات و تلاش آن‌ها برای راه‌اندازی یک فتنه جدید اظهار کرد: دشمن با تمام توان انتخابات ما را هدف قرار داده است و سعی در کاهش مشارکت مردم در انتخاباتی را دارد که می‌تواند آینده ما را تضمین کند.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) با بیان اینکه اقدامی خوب است که به موقع انجام شود اضافه کرد: انتخابات ۱۱ اسفند اقدام به‌هنگام ماست و وظیفه داریم در این انتخابات به هنگام عمل کنیم.

وی افزود: اگر توسعه می‌خواهیم راهکار آن انتخابات است، اگر می‌خواهیم مشکلات حل شود باید نماینده‌ای قوی و شایسته به مجلس بفرستیم و چنانچه خودمان انتخاب نکنیم باید تسلیم انتخاب دیگران شویم، ما باید آینده را خودمان بسازیم نه آن را به دست دیگران بسپاریم.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) با بیان اینکه انتخابات در یک روز برگزار می‌شود، اما آثار آن برای سالیان متمادی برقرار است، تأکید کرد: باید بدانیم که با گذر از سختی‌ها و تجربه راه‌ها قوی شده‌ایم و به خودباوری رسیده‌ایم، انتخابات می‌تواند مسیر ما را به سمت چشم‌انداز‌ها رونق ببخشد.

وی ادامه داد: وظیفه ماست که توطئه‌های دشمن را بازگو کنیم، ایران در قلب جهان قرار دارد و دارای ویژگی‌های بی‌نظیر است و تمام نیاز ما در صنایع ما یافت می‌شود. یک جامعه با جوانان و اساتید برجسته خوبی داریم که در مسیر توسعه مناسب قرار دارد و زیبنده است که مردم برای آن تصمیم بگیرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر کشور و اینکه به وضع مطلوب نزدیک شده‌ایم و انتخابات ما را به قله نزدیک‌تر می‌کند بیان کرد: انتخابات، مسیر تحول را در عرصه‌های علم و فناوری، سیاسی، اقتصادی، نظامی هموار کرده و به امنیت پایدار کشور کمک خواهد کرد و به وحدت و عزت مردم نیز منجر خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) در پایان بیان داشت: کشور ما بی نظیر است، چون رهبری بی‌نظیر دارد که ما را از مشکلات عبور داده و در بزنگاه‌های مختلف مردم را هدایت کرده است. کشوری که رهبری بزرگ، ملتی بزرگ و ایدئولوژی بزرگی دارد قطعاً شکست ناپذیر خواهد بود.

منبع: مهر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.