ضرورت انتخاب فرد اصلح با حضور پرشور مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: همان طور که این نظام به خواست و اراده مردم بنیان گذاری شده است آنان باید با حضور پر رنگ در انتخابات فردی اصلح را انتخاب کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرکرد با اشاره به اینکه مسئله ظهور عقلانی و حیاتی است، اظهار داشت: همه عالم بشریت به منجی عالم اعتقاد دارند و انتظار ظهور یک مسئله عقلانی است. 

وی افزود: ماموریت بزرگ منجی عالم بشریت عدل است و آن حضرت زنده است و در جامعه نقش می‌آفریند و جامعه را هدایت می‌کند و هرگز جامعه را فراموش نکرده است و سفارش شده است برای ظهور آن حضرت بسیار دعا بخوانید و از امداد‌های غیبی آن حضرت کمک دریافت کنید.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام اضافه کرد: جامعه اسلامی منتظر ظهور آن حضرت است و تمام شرایط حضور آن حضرت را با ایستادگی در برابر ظلم فراهم کرده است که البته فراهم کردن زمینه ظهور با سختی و مشقت فراوانی همراه است و حتی باید تحریم و جنگ را تحمل کرد.

وی گفت: مردم باید زمینه ظهور را با پیروی از انقلاب و شجاعت و ایجاد عدل در جامعه فراهم کنند.


بیشتر بخوانید


حجت الاسلام والمسلمین نکونام با اشاره به اینکه نیمه شعبان یاد آور نقش آفرینی سربازان گمنام امام زمان است، تصریح کرد: سرباران امام زمان نقش مهمی در امنیت و آسایش مردم دارند و در تمام عرصه‌ها قابل لمس است.

وی بیان داشت: در فضای مجازی می‌خواهند بین مهدویت و انقلاب جدایی بیاندازند به طوری که گفته می‌شود مردم کاری با جنگ و دفاع نداشته باشند بلکه فقط برای ظهور دعا کنند تا امام زمان با ظهورش عدال را در جامعه بگستراند، اما مکتب شهدا می‌گوید در کنار دعا برای ظهور باید تمام توان خودمان را برای دفاع از انقلاب به‌کار گیریم.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام افزود: دشمنان می‌گویند به جنگ غزه کاری نداشته باشید، اما منتظران ظهور دفاع از مردم غزه را تکلیف خود می‌دانند.

امام جمعه شهرکرد با اشاره انتخابات پیش رو، اضافه کرد: شما در آستانه انتخابات با انواع فتنه‌ها و سنگ‌اندازی‌ها مواجه شده‌اید تا آن‌ها بتوانند جلوی شما را بگیرند و اجازه ندهند انتخابات به خوبی برگزار شود و باید مردم در مقابل این سنگ اندازی‌ها مقاومت کنند و پیروز میدان شوند. 

حجت الاسلام والمسلمین نکونام ادامه داد: انتخاب فرد اصلح به دست مردم انجام می‌شود همانطور که این نظام به خواست و اراده شما بنیان گذاری شده پس مردم با حضور پر رنگ در انتخابات فردی اصلح را انتخاب کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار