معاون اول رئیس‌جمهور از جانباز گمنام امام زمان (عج) عیادت کرد

معاون اول رئیس‌جمهور در آستانه نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از «حاج مجید» یکی از جانبازان پیشتاز دفاع مقدس عیادت کرد.

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در آستانه نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از «حاج مجید» یکی از جانبازان پیشتاز دفاع مقدس، جبهه مقاومت و عرصه امنیت ایران اسلامی عیادت کرد.

مخبر در این دیدار ضمن قدردانی از شجاعت، ایثار و فداکاری همه سربازان گمنام امام زمان (عج) برای تامین امنیت کشور، او را یکی از ذخائر جمهوری اسلامی در عرصه امنیت راهبردی و از یاران دیرین حاج قاسم سلیمانی خواند که خدمات ارزنده و بزرگ وی در حوزه اطلاعاتی و امنیتی برای مردم ایران و سرتاسر جبهه مقاومت اجری عظیم در پیشگاه خداوند متعال دارد.

معاون اول رئیس‌جمهور ضمن دعا برای سلامتی و تاکید بر ضرورت بسیج همه امکانات لازم برای این جانباز گمنام امام زمان (ع)، دستور داد: تا با تشکیل یک تیم مجرب، زندگی و خدمات ۴۵ ساله او برای نظام جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت، مستندسازی و ثبت و ضبط شود.

در این دیدار خانواده و برخی از دوستان ایشان نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رئیس جمهور، گزارشی از وضعیت جسمانی و سلامتی حاج مجید ارائه کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار