افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مسابقات ملی مناظرات دانشجویی ایران

معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با حضور ۳۵ تیم از ۹ دانشگاه استان به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

  محمد هادی عباسی گفت: تیم‌های شهید فیروزی و توسعه که به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این مسابقات شرکت کرده بودن با موفقیت در دوره مقدماتی به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.

دکتر عباسی افزود: مرحله نیمه نهایی روز جمعه ۴ اسفند ماه ساعت ۱۸ در تالار ملا صدرا دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌گردد که در مناظره اول تیم شهید فیروزی به مصاف تیم رعد از دانشگاه فرهنگیان و در مناظره دوم تیم توسعه به مصاف تیم شهید احمدی روشن از دانشگاه فرهنگیان خواهد رفت.

وی در ادامه، ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز و راه یابی این تیم‌ها به مرحله فینال مسابقات کرد و گفت: از تمامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دعوت می‌شود تا جهت تشویق و تماشا این مسابقات مهیج دوستان خود را همراهی نمایند.

معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه در پایان ادامه داد: پیش از این هم تیم کرسی آزاد اندیشی اطباء، متشکل از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در اولین دوره مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی دانشجویان با محوریت وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد برگزار شد که با درخشش خیره کننده از مرحله استانی عبور کرد و به دور کشوری این مسابقات راه یافت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار