پلیس با تخلفات رانندگی ستاد‌های تبلیغاتی کردستان برخورد می کند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: پلیس راهور کردستان با تخلفات رانندگی ستاد‌های تبلیغاتی برخورد می‌کند.

سرهنگ رضا همتی‌زاده رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان  اظهار داشت: برابر ماده ۲۰۷ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی، نوشتن عبارات، نصب هرگونه تصاویر و پوستر‌های تبلیغاتی که مانع دید راننده و یا پوشاندن چراغ‌های وسیله نقلیه شود خلاف قانون است و پلیس با متخلفان برخورد خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به انجام تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در برخی مواقع مشاهده می‌شود رانندگانی اقدام به نصب پوستر تبلیغاتی بر روی شیشه، بدنه و چراغ‌های خودروی خود می‌کنند که این کار باعث کم شدن دید راننده و موجب بروز حوادث رانندگی خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان افزود: ماموران راهنمایی و رانندگی در این ایام به صورت ۱۰۰ درصدی در معابر و خیابان‌ها حضور داشته و در صورت مشاهده هر گونه تخلف از ادامه حرکت وسیله نقلیه جلوگیری می‌کنند.

وی تصریح کرد: از نامزد‌های انتخابات و طرفداران آن‌ها می‌خواهیم در تبلیغات خود قانون را مد نظر قرار داده و به حقوق دیگران احترام بگذارند.

همتی‌زاده بیان کرد: ستاد‌های انتخاباتی از نصب پوستر بر روی تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی اجتناب کنند و همواره نظم شهری و حق عبور و مرور دیگران را مد نظر قرار دهند تا شاهد فضای توأم با آرامش و امنیت برای رقابت سالم باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.