استاندار ایلام:

دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند

استاندار ایلام گفت: ۲۳ هزار و ۴۷۰ رای در این استان در انتخابات پیش‌رو مربوط به دانش‌آموزان رای اولی و دانشجویان است.

حسن بهرام نیا استاندار ایلام در آیین جشن تکلیف سیاسی با حضور دانش آموزان رای اولی، ضمن گرامیداشت نیمه شعبان و سالروز ولادت امام زمان (عج) با بیان اینکه انتخاب اصلح بسترساز تشکیل مجلسی قوی است، گفت: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند.

وی تاکید کرد: برنامه‌هایی که امروز برگزار شد برگرفته از نبوغ سیاسی، هوش و ذکاوت و بهره بالای هوشی دانش‌آموزان است.

وی با قدردانی از بانیان برگزاری جشن تکلیف سیاسی دانش‌آموزان و صدا و سیما، افزود: متناسب با هر مناسبت صدا و سیما به خوبی انعکاس داده است و در بحث انتخابات هم بسیار خوب پای کار آمدند.

استاندار ایلام گفت: ایران ام‌القرای جهان و در واقع رنگین‌کمانی از اقوام مختلف است و همه این اقوام نسبت به سرنوشت خود حساس هستند و در ۱۱ اسفندماه همه حضور خواهند یافت.

وی یادآورشد: پایه حکومت جمهوری اسلامی مردم سالاری و مردم‌محوری است و این مردم سالاری از دوران دبستان آغاز می‌شود.

استاندار ایلام گفت: بنا بر تاکیدات مقام معظم رهبری علاوه بر حضور حداکثری باید نامزدی انتخاب کنیم که اصلح باشد.

بهرام نیا اضافه کرد: انتخاب حق همه مردم است و برای اینکه به این تکلیف شرعی خود عمل کرده باشید باید در انتخابات شرکت کنید و دیگران را هم به حضور در انتخابات ترغیب کنید.

استاندار ایلام با اشاره به تلاش‌های جبهه استکبار برای ناامید کردن دانش آموزان و دانشجویان در کشور، گفت: جبهه استکبار برای پمپاژ ناامیدی در کشور هزینه کرده است که آخرین حربه آنان کمرنگ کردن بحث انتخابات و کاهش مشارکت است.

بهرام‌نیا یادآور شد: جمهوری اسلامی به سلطه نظام استکباری در منطقه پایان داد و ایران اسلامی تنها کشوری است که با تمامی ظرفیت‌ها در جنگ سخت و جنگ نرم در مقابله با نظام استکباری ایستاده است.

وی اضافه کرد: به لطف خدا و برکت حضور این مردم دلداده و ایثارگر در همه حوزه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و فنی در حال پیشرفت و ارتقا هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.