طرح ویژه نظارتی بر بازار سیستان و بلوچستان آغاز شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طرح ویژه نظارتی بر بازار ماه مبارک رمضان و نوروز با هدف برخورد با گرانفروشی و احتکار در این استان آغاز شد.

ایرج حسن پور  اظهار کرد: طرح ویژه نظارتی بر بازار ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ۱۴۰۳ طی دستورالعمل ابلاغی معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در ۲ مرحله اجرایی و عملیاتی در حال برگزاری است.

وی افزود: مرحله اجرایی طرح در حال اجراست و مرحله عملیاتی طرح نیز از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین، یعنی پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

به گفته این مقام مسوول، تاکنون جلسات هماهنگی با ارگان‌های ذیربط از جمله تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه بهداشت، ستاد خدمات سفر استانداری، اداره‌کل حمل و نقل و راهداری، شرکت‌های سایپا و ایران خودرو، اورژانس و سایر دستگاه‌های اجرایی دست اندرکار برگزار شده است.

وی افزود: همچنین هماهنگی‌های لازم برای اجرای بهینه طرح و برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی برای رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی انجام شده و مرحله عملیاتی هم به زودی آغاز خواهد شد.

حسن پور گفت: شهروندان سیستان و بلوچستان و مسافران نوروزی در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و اقتصادی از جمله عدم خدمات رسانی مطلوب شرکت‌های خدمات رسان، گرانفروشی و عدم درج قیمت بر کالا، مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با مرکز جامع مدیریت یکپارچه پاسخگویی صمت استان به شماره ۱۲۴ گزارش کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار