رئیس کل دادگستری هرمزگان از محاکم تجدیدنظر استان بازدید کرد

رئیس کل دادگستری هرمزگان به صورت سرزده از محاکم تجدیدنظر استان بازدید و با قضات و کارکنان شعب در مورد رسیدگی به امور محوله و تکریم ارباب رجوع گفتگو کرد.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان ضمن بازدید سرزده از محاکم تجدید نظر این استان، در جریان نحوه رسیدگی، آمار ورودی پرونده و آراء صادره از این شعب قرار گرفت.

در جریان این بازدید؛ رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن دیدار صمیمانه و رو در رو با قضات و کارکنان شعب تجدید نظر و تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه خجسته میلاد با سعادت حضرت، ولی عصر (عج)، دستورات لازم را به منظور تسریع در روند رسیدگی‌ها و رفاه حال مراجعین صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین طی سخنانی نقش محاکم تجدیدنظر را بسیار مهم و راهبردی توصیف کرد و گفت: شعب تجدیدنظر با ارائه نظرات تخصصی و صدور آرا متقن و با رویکرد نظارتی و هدایتی در فرآیند دادرسی نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

قهرمانی گفت: آراء صادره از محاکم تجدیدنظر ضمن قطعیت، به جهت جایگاه عالی این محاکم در نظام دادرسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و پس از صدور به عنوان سندی مهم در معرض دید همگان قرار می‌گیرند.

وی همچنین در ادامه بر تکریم ارباب رجوع، تلاش مضاعف در احقاق حق و ارائه پاسخ مطلوب به مردم تأکید کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین در جریان این بازدید با برخی از مراجعین محاکم تجدیدنظر نظر استان نیز دیدار و گفتگو کرد و پس از استماع مطالبات آن‌ها، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده صادر کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار