سارقان خودرو با خودرو سرقتی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار خودرو و محتویات خودرو در محدوده کهریزک خبرداد و افزود: متهمان تاکنون به ۵ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در راستای مقابله با سرقت خودرو و محتویات خودرو در چهارم اسفند ماه سال جاری، ماموران کلانتری کهریزک طی گشت زنی‌های هدفمند و پوشش دهی سطح حوزه استحفاظی یک دستگاه خودرو را در حال تردد در یکی از خیابان‌ها مشاهده کرده و به آن مشکوک می‌شوند که پس از استعلام اعلام می‌شود خودرو سرقتی می‌باشد و عملیات تعقیب و گریز آغاز می‌شود.

سرهنگ طرهانی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و شلیک چند گلوله خودرو متوقف، هر ۲ سارق دستگیر و به کلانتری منتقل می‌شوند که مشخص شد سارقان با یک دستگاه خودرو سرقتی به صحنه‌های وقوع جرم آمده و پس از باز کردن و تخریب قفل درب خودرو‌ها اقدام به سرقت محتویات داخل وسیله نقلیه و سرقت از اماکن خصوصی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در بازرسی از خودرو متهمان مقادیری لوازم مسروقه کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی تحقیقات خودر را آغاز کردند. سارقان جزء سارقان حرفه‌ای و دارای سابقه سرقت متعدد می‌باشند که ضمن اعتراف به بزه ارتکابی به ۵ فقره سرقت خودرو، محتویات خودرو و اماکن خصوصی اعتراف نموده اند.

برچسب ها: سارقان خودرو ، سرقت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار