دستگیری سارقان حرفه‌ای لوازم خودرو

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی‌های انتظامی خبر داد.

سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه خودرو وانت که راننده آن به آهستگی از کنار خودرو‌های پارک شده در کنار خیابان عبور می‌کرد مشکوک می‌شوند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد، پلاک خودرو وانت به طرز ماهرانه‌ای مخدوش گردیده که همین سرنخ کافی بود تا ماموران دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند. 

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری و با حرکات مارپیچ به سایر خودروی‌های عبوری آسیب زد. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز متهم توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد ادامه داد: ماموران پلیس با ایجاد طرح مهار و استفاده از شگرد‌های پلیسی موفق به دستگیری متهم شدند.

سرهنگ مافی گفت: از قسمت باری خودرو متهم علاوه بر آلات و ادوات سرقت، ۳ عدد ضبط، ۲ عدد باند و ۲ عدد آمپیلی فایر مسروقه به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف و متهم به ۱۰ فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کرد.

وی افزود: متهم دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار