اختصاص ۶ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران - قم - جمکران

مدیرکل راه‌آهن قم از اختصاص ۶ رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران - قم - جمکران و بالعکس به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

غلامحسین دباغ،مدیرکل راه‌آهن قم در گفتگو با خبرنگاران با عرض تبریک ولادت امام_زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و با عنایت به پیش‌بینی حجم گسترده مسافران در شب نیمه شعبان و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و زائرین کریمه اهل بیت سلام الله علی‌ها قطار‌های فوق‌العاده تهران - قم - جمکران و بالعکس پیش‌بینی شده است.

وی افزود: به این ترتیب یک رام قطار ریل باس در شنبه شب مورخ ۵ اسفند ماه مصادف با شب نیمه شعبان در ساعت ۲۰:۵۰ از تهران به سمت ایستگاه جمکران حرکت می‌کند و برگشت آن نیز فردای همان روز یعنی یکشنبه ۶ اسفندماه ساعت ۷:۳۰ صبح به سمت تهران خواهد بود.

مدیرکل راه‌آهن قم با اشاره به اختصاص ۶ رام قطار فوق العاده در مسیر تهران - قم - جمکران و بالعکس، تصریح کرد: علاوه بر ۱۰ رام قطار برنامه قم - تهران و بالعکس ۴ رام قطار دیگر جهت جابه‌جایی مسافرین در این روز به برنامه حرکت قطار‌های قم - تهران اضافه شد.

دباغ ادامه داد: بر همین اساس یک رام قطار فوق‌العاده در تاریخ ۶ اسفندماه در ساعت ۸:۲۰ از تهران به سمت قم حرکت خواهد کرد و در ساعت ۱۲:۰۰ همان روز ایستگاه راه آهن قم راه به مقصد تهران ترک می‌کند.

وی تصریح کرد: همچنین یک رام قطار دیگر نیز ساعت ۱۶:۱۰ از تهران به سمت قم حرکت می‌کند و برگشت این قطار به سمت تهران نیز در ساعت ۱۹:۳۰ روز یکشنبه ششم اسفندماه خواهد بود.

مدیرکل راه‌آهن قم خاطرنشان کرد: قطار‌های یاد شده ریل باس بوده و با ظرفیت ۳۳۶ صندلی و تهویه مناسب و امکانات رفاهی در جهت سرویس‌دهی به هموطنان و زائرین گرامی مهیا شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.