گشایش نخستین شعبه صرافی بانک ملی در شیراز

نخستین شعبه صرافی بانک ملی ایران به صورت تصویری در شیراز گشایش یافت.

مدیر عامل امور شعب بانک ملی فارس هدف از افتتاح این شعبه صرافی را تسریع در روند مبادلات ارزی مردم به ویژه تولیدکنندگان و صادر کنندگان استان فارس عنوان کرد.

ریگی زادگان افزود: تبادلات حواله‌ها، تبادلات سکه و تسهیل امور ارزی و کمک به پیشرفت و توسعه استان از دیگر اهداف راه اندازی این شعبه صرافی در شیراز است.

او گفت: این شعبه صرافی دارای مجوز از بانک مرکزی است و با فعالیت صرافی بانک ملی خطراتی که در تبادلات ارزی و ریالی وجود داشت از بین می‌رود و مردم آسوده خاطر می‌توانند تبادلات ارزی خود را انجام دهند.

محمدصادق حمیدیان رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: صرافی مطمئن یک رکن مهم و تاثیرگذار در حوزه تجارت بین الملل و بخش صادرات است که تجار و صادرکنندگان ما می‌توانند با اطمینان بهتر و بیشتری از خدمات این صرافی استفاده کنند.

او افزود: مهمترین انتظارات بخش خصوصی استان از این صرافی حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی استان است.

حمیدیان با تاکید بر اینکه افتتاح این دفتر اقدام شایسته‌ای در حوزه اقتصاد استان است اظهارداشت: اتاق بازرگانی فارس برای ارتقای سطح خدمات این صرافی در کنار بانک ملی قرار دارد.

در این دیدار ضیایی رئیس دفتر صرافی بانک ملی شعبه شیراز نیز گفت: بانک ملی از دیرباز خدمات ارزی منحصر به فردی را ارائه می‌داده است که ایجاد این دفتر صرافی در شهر شیراز ضروری و حائز اهمیت بود.

او اضافه کرد: مهمترین و ارزشمندترین سرمایه ما در بانک ملی اعتماد مردم است که تلاش می‌کنیم در راستای رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات ارزی مناسب اقدامات لازم و به موقع انجام شود.

ضیایی ادامه داد: بر اساس سیاست گذاری ها، توسعه عملیات ارزی، خرید و جذب منابع جدید و گسترش و تقویت فعالیت‌های ارزی از اولویت‌های ما در این دفتر صرافی است.

در این دیدار حمیدیان رئیس اتاق بازرگانی فارس موانع و مشکلات ارزی و انتظارات فعالان اقتصادی استان را مطرح کرد و مدیران صرافی بانک ملی نیز برای حل مشکلات و موانع مطرح شده راهکار‌هایی را عنوان کردند.

حمیدیان از اهتمام مدیریت امور شعب بانک ملی ایران در اخذ مجوز و راه اندازی صرافی ملی ایران در شیراز قدردانی نمود.

شعبه صرافی بانک ملی ایران در خیابان کریم خان زند روبه روی بیمارستان شهید دکتر فقیهی واقع شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار