حماسه حضور برای ظهور در سومین حرم اهل‌بیت علیهم السلام + تصویر

سومین حرم اهل بیت (ع) در شیراز در سالروز میلادیگانه منجی عالم بشریت همانند هر سال غرق در شور و شعف است، اما این جشن‌ها به دلیل همزمان شدن با گرم شدن تنور انتخابات رنگ و بوی دیگری داشت.

همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان (عج)، شادپیمایی منتظران ظهور یگانه منجی عالَم بشریت، از میدان شهداء تا حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام برگزار شد.

خیابان‌های بارانی شیراز در سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) میزبان همه ارادتمندان و مشتاقان حضرت مهدی (عج) در گروه‌های سنی مختلف این شهر بود تا درکنار هم میلاد منجی عالم بشریت را جشن بگیرند. هوای امروز کلانشهر شیراز جلوه دیگری به جشن‌های میلاد بخشیده بود و فضای روحانی آستان احمدبن موسی (ع) نیز رنگ و حالی دیگر داشت.

نامزد‌های مجلس دوازده مجلس شورای اسلامی و طرفدارانشان نیز از فرصت حضور پرشور مردم در مساجد و اماکن مذهبی بهره گرفتند تا میلاد حضرت، ولی عصر امسال رنگ و بوی انتخاباتی به خود بگیرد.

امام‌زادگان و اماکن متبرکه، مساجد و حسینه‌های استان فارس سرشار از حضور مردم و گردشگران در جشن‌های نیمه شعبان است و مردم با حضور در مراسم ویژه سالروز ولادت امام زمان (عج) این روز بزرگ را گرامی داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار