در شبانه روز گذشته از ۴۳ ایستگاه هواشناسی بارش باران گزارش شد

مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت:  از ۴۳ ایستگاه هواشناسی و باران سنجی گزارش باران مخابره شد، از زابل ۱.۶، زهک ۲.۸، تمندان ۱۵.۵، ایرانشهر ۱.۱ میلی متر باران گزارش شد.

  حیدری بیان کرد: تا فردا در سطح استان افزایش ابر، بارش باران، برخی نقاط رگبار و رعدوبرق با احتمال تگرگ، تندباد لحظه ای، کاهش موقتی و محسوس دما و ارتفاعات نیمه شمالی بارش برف انتظار می‌رود.

امروز در نواحی مرکزی از سمت جنوب غرب و امروز و فردا در شمال استان از سمت شمال وزش باد نسبتاً شدید تا شدید همراه با گردوخاک خواهیم داشت. روی دریا تا سه شنبه وزش باد نسبتاً شدید و تاپایان هفته بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و دریا مواج پیش بینی می‌شود.

سه شنبه در جنوب و جنوب شرق و چهارشنبه و پنجشنبه در سطح استان استان شرایط برای بارش باران گاهی رگبارو رعدوبرق فراهم می‌باشد.

از فعالیت‌های کوهنوردی به ویژه صعود به قله تفتان پرهیز شود و از اسکان و تردد در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی در زمان بارندگی خودداری گردد، از محصولات کشاورزی محافظت شود. از چرای دام در مناطق مرتفع خودداری و احتیاط در تردد‌های دریایی و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.
روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار