قشم آماده میزبانی از گردشگران نوروزی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم پیش بینی کرد در نوروز امسال بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر به این شهرستان سفر کنند.

ادریس راموز معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شهرستان قشم آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است و پیش بینی می‌شود بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر در تعطیلات نوروزی امسال به این شهرستان سفر کنند.

او افزود: ۱۴ اقامتگاه بوستان با همه امکانات زیرساختی، ۸۱ هتل آپارتمان و مهمانپذیر، شش اسکله گردشگری و ۱۱ اقامتگاه بوم گردی، سواحل آرام و مراکز ورزش‌های آبی گوناگون آماده میزبانی از گردشگران قشم است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای پذیرایی هر چه بهتر از میهمانان نوروزی، بیش از ۱۱ هزار تخت آماده اقامت، در نظر گرفته شده است.

ادریس راموز افزود: مجتمع‌های بزرگ تجاری و بازار‌های شهر‌های قشم، درگهان، لافت، رمکان، طبل و سوزا از جاذبه‌های خرید برای مسافران در قشم است.

وی گفت: قلعه پرتغالی ها، غار خربس، دره ستاره ها، جزایر ناز، تنگه چاهکو، دره تندیس ها، غار نمکدان، چاه‌های طلا و جنگل‌های همیشه سبز حرا از دیگر شگفتی‌های طبیعی و تاریخی شهرستان قشم است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.