تنور داغ انتخابات ۱۴۰۲ در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخلاف تلاش‌های مذبوحانه دشمن هرچه به روز انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم تنور انتخابات گرم‌تر و پرشورتر می‌شود.

غلامعلی حیدری در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان بروجن، اظهار داشت: برخلاف فضاسازی و جوسازی دشمن برنامه‌ریزی‌های خوبی در سطح ملی، استانی و شهرستانی برای انتخابات پیش‌رو صورت گرفته است به طوری‌که جلسات متعددی از سوی رئیس ستاد انتخابات به همراه رؤسای کمیته‌ها با فرمانداران و لایحه‌های مختلف تشکیل شده که امیدواریم با اقدامات صورت گرفته انتخابات در تراز انقلاب و مردم شایسته کشور و استان برگزار شود.

وی افزود: باتوجه به اهمیت انتخابات قطعاً دشمن برنامه‌ریزی‌هایی داشته و تلاش می‌کند که انتخابات در موعد مقرر برگزار نشود، یا به تعویق بیفتد و یا انتخابات به صورت ضعیف برگزار شود، یعنی همه ظرفیت خود را به کار گرفته و از هر کاری فروگذار نمی‌کند چرا که آسیب به کودک و انسان‌های بی دفاع برایش مهم نیست و تنها قصد دارد به اهداف شیطانی خود دست یابد.


بیشتر بخوانید


حیدری اضافه کرد: برخلاف تلاش‌های دشمن تمهیدات لازم اندیشیده شده و پیش‌بینی می‌شود انتخابات خوبی برگزار شود، کما اینکه فضای مجازی به شدت در حال فضاسازی، جوسازی، تخریب، توهین و تهمت است تا بتواند به اهداف شوم خود برسد، از طرفی برخلاف تلاش‌های مذبوحانه دشمن هر چه به روز انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم تنور انتخابات گرم‌تر و پرشورتر می‌شود.

وی یادآور شد: تمهیدات لازم از سوی همه خدمت‌گزاران امر انتخابات اندیشیده شده تا انتخابات پرشور، سالم و امن برگزار شود گرچه لازم است مراقبت صورت گیرد.

حیدری بیان کرد: اعضای کمیته ستاد انتخاباتی استان اهتمام لازم را داشته که در صورت وجود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات برطرف شود، از طرفی اگر مشکلاتی در سطح شهرستان وجود دارد باید فرماندار و اعضای ستاد انتخاباتی شهرستان با کمیته‌ها تماس و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل موجود برطرف شود، قطعاً انتخابات سالم و امن در مشارکت مردم تاثیرگزار است.

وی گفت: لازم است بازدید‌هایی از بخشداری و شعب اخذ رأی صورت گیرد و مشکلات برطرف شود، از طرفی لازم است تدابیر لازم برای برق پایدار در سطح شهرستان اندیشیده شود تا در روز ۱۱ اسفندماه حتی برای لحظه‌ای با قطعی برق مواجه نشویم، کما اینکه باید بحث ارتباطات و فیبر نوری مورد توجه قرار گیرد.

حیدری اظهار داشت: باید مراقبت لازم در مراکز حساس صورت گیرد، زیرا موضوع امنیت موضوعی مهم است و حتماً مراقبت در صندوق، شعبه و مراکز حساس به صورت ویژه دنبال شود.

وی تاکید کرد: باید مراقبت شود تا فضای مجازی التهاب آفرین نشود، یعنی اگر در فضای مجازی تخریبی صورت گیرد قطعاً موجب التهاب این فضا می‌شود که لازم است با ایجاد وحدت و همدلی شاهد انتخاباتی سالم و پرشور باشیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری بر آماده‌باش ۱۰۰ درصد دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های خدمات رسان تاکید کرد و گفت: باید مراقبت صورت گیرد تا مشکلی ایجاد نشود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار