ایرانیان ثابت می‌کنند جایگزینی برای جمهوری اسلامی نیست

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: ملت ایران ثابت خواهند کرد که به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) پایبند هستند.

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در پیامی از مردم خواست همانند همیشه در صحنه حضور یافته و انتخابات باشکوهی را رقم بزنند.

در این پیام آمده است: مردم شریف و بزرگوار استان یزد و ایران اسلامی در این برهه از زمان که تبلیغات گسترده و مسموم دشمنان و معاندان هر لحظه برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی و القای ناامیدی به مردم به شدت فعال شده‌اند، را درک می‌کنند و اهداف شوم آنان را به درستی می‌دانند و روز یازدهم اسفند، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به وظیفه شرعی و الهی خود عمل می‌کنند.

چنین است که همچون گذشته پرشور پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و نشان می‌دهند که علی رغم تنگنا‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی حساب اصل انقلاب، اسلام و ولایت را با مسائل دیگر جدا می‌دانند و ثابت می‌نمایند که به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) پایبندند و جایگزینی برای جمهوری اسلامی قرار نمی‌دهند. 

از همه آحاد مردم شریف و بصیر دارالعباده یزد تقاضا دارم روز یازدهم اسفند با تواصی به حق و دعوت از خانواده، دوستان، آشنایان و معاشرین برای شرکت در انتخابات اقدام نمایند همان گونه که پزشکان، فرهنگیان و سایر اقشار با راه اندازی پویش دعوت، اقدام به این عمل خداپسندانه کرده اند که از همه این عزیزان قدردانی و تشکر می‌کنم.

ان شاءالله با حضور پرشور و انتخاب افرادی اصلح و شایسته در پیشرفت و سربلندی کشورمان سهیم باشیم تا از اجر و پاداش خداوند بزرگ بهره‌مند گردیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.