افزایش مصرف گاز در تمامی بخش‌ها

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : طی ۲۴ ساعته گذشته مصرف گاز بخش غیرصنعتی (خانگی و تجاری)، به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار مترمکعب رسیده است.

ناصر حسینی، سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : با توجه به بروز هوای سرد به کشور افزایش مصرف در تمامی بخش‌ها را داشتیم به طوریکه طی ۲۴ ساعته گذشته مصرف گاز بخش غیرصنعتی (خانگی و تجاری) علی‌رغم اینکه روز تعطیل بوده به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار مترمکعب رسیده که نسبت به مدت مشابه ماه گذشته ۵ درصد افزایش مصرف داشتیم.

وی از پایداری وضعیت شبکه‌ها سخن گفت و افزود: وضعیت فشار گاز و ایستگاه‌ها مطلوب است و هیچگونه افت فشاری نداریم و تاکنون محدودیتی برای صنعتی در هیچ بخشی اعمال نشده است تنها محدودیت‌های از سوی دیسپچینگ شرکت ملی گاز برای مشترکین فوق عمده تعریف شده است.

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه، رکورد مصرف در سال‌جاری را مربوط به ۱۷ بهمن‌ماه به میزان ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار متر مکعب عنوان کرد.

وی با اشاره به ادامه نظارت‌ها و پایش‌ها از تمامی ادارات، گفت: با توجه به استقرار هوای سرد طی روز‌های آتی از مردم درخواست داریم با مدیریت مصرف، رعایت الگوی مصرف و تنظیم دمای بخاری و وسایل سرمایشی از اتلاف انرژی و گاز جلوگیری تا تمامی مشترکان از این نعمت برخوردار باشند و صنایع هم امکان استفاده از سوخت پاک را داشته باشند .

برچسب ها: اداره گاز ، گازرسانی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.