مدیرکل کمیته امداد استان ایلام خبر داد

اهدای ۳۴۰ سری جهیزیه به زوج‌های ایلامی

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: ۳۴۰ سری جهیزیه از ابتدای امسال تاکنون به زوج‌های ایلامی اهدا شده است.

ناصر مرادی پویانی مدیرکل کمیته امداد استان ایلام اظهار کرد: این اقلام جهیزیه برای هر زوج شامل پنج قلم کالای اساسی از قبیل یخچال، جاروبرقی، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و تلویزیون بوده و ارزش هر سری جهیزیه برای هر نفر حداقل ۴۰۰ میلیون ریال است.

وی افزود: در زمینه توزیع کالای رایگان بین نیازمندان علاوه بر جهیزیه، یک هزار و ۸۰۰ قلم کالای خانگی دیگر شامل ۵۷۰ دستگاه کولر و لوازم سرمایشی، ۶۸۰ دستگاه بخاری گازی و حدود ۵۲۰ قلم دیگر کالای خانگی مورد نیاز خانواده‌های مددجوی این استان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه برای تهیه این اقلام خانگی ۲۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، تاکید کرد: این کالا‌ها بر اساس اولویت نیاز خانواده‌ها و در پی نیازسنجی خانواده‌های مددجو توزیع شده اند.

مرادی پویانی یادآور شد: جهیزیه یکی از خدمات و برنامه‌های حمایتی مهم کمیته امداد بوده و تهیه جهیزیه برای زوج‌های دم بخت با کمترین زمان پشت نوبت بودن از برنامه‌های این نهاد است.

وی اضافه کرد: مشارکت خیرین و مردم نیکوکار در این راستا می‌تواند راهگشا باشد و لذا از عموم مردم می‌خواهیم در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

سال گذشته نیز بیش از یک هزار و ۳۰۰ زوج مددجو و نیازمند استان از این نهاد جهیزیه دریافت کرده اند که ارزش این اقلام نیز بیش از ۳۰۴ میلیارد ریال بوده است.

برچسب ها: کمیته امداد ، جهیزیه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.