آماده باش نیروهای راهداری سیستان و بلوچستان در پی هشدار سازمان هواشناسی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از آماده باش کامل نیروهای راهداری استان در پی هشدارسازمان هواشناسی در تمام محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل خبرداد.

 ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در پی هشدار هواشناسی و ورود سامانه بارشی به استان، در حال حاضر ۱۸ گروه مجهز راهداری با ۲۰۰ نفر نیروی راهداری در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل مستقر و به حالت آماده‌باش هستند.

  وی افزود: ۵ راهدارخانه در محورهایی که با بارندگی بیش‌تری مواجه خواهند بود تجهیز شده است تا رانندگان و مسافران در صورت ضرورت در این راهدارخانه‌ها مستقر شوند.
 
  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تأکید کرد: ضمن تمهیدات به‌عمل‌آمده، به کلیه کاربران جاده‌ای توصیه می‌شود ضمن صرف‌نظر از سفرهای غیرضروری، در صورت اقدام به سفر حتماً از سلامت فنی اتومبیل خود مطمئن گشته و تجهیزات ایمنی و گرمایشی موردنیاز را با خود به همراه داشته باشند و در نهایت حتماً هنگام بارش برف و یخ‌بندان از زنجیرچرخ استفاده کنند.
 
  کرد در پایان از رانندگان خواست تا قبل از اقدام به سفر با شماره تماس ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها تماس گرفته و بااطلاع از وضعیت راه‌ها نسبت به سفر اقدام کنند و در شرایط ناپایدار جوی از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار