برف روبی ۱۵۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان الیگودرز

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز از برف روبی ۱۵۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان طی چند روز گذشته خبر داد.

 مهندس حکیم بشارتی اظهار داشت: با تلاش بی وقفه راهداران از ابتدای بارش‌های برف در شهرستان الیگودرز تا کنون ۱۵۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی این شهرستان عملیات برف روبی انجام شده و ۷۰۰تن شن و نمک مصرف شده است.

وی افزود: راهداران از همان ابتدای بارش‌ها در راه‌های حوزه شهرستان در حال انجام خدمت و امدادرسانی هستند و تاکنون امدادرسانی به خودرو‌های گرفتار در برف توسط راهداران انجام شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز ابراز داشت: با توجه به هشدار‌های هواشناسی و برودت هوا و یخبندان از تمامی همشهریان محترم تقاضا می‌شود تا حد امکان از سفر و تردد غیرضروری در محور‌های برف‌گیر خودداری کنند.  

بشارتی با بیان اینکه اولویت اول راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز تردد روان در محور‌های شریانی و  اصلی این منطقه است، تصریح کرد: با توجه به امکانات و ماشین‌آلات و تجهیزات این اداره اولویت اصلی باز نگه داشتن محور‌های اصلی و شریانی حوزه شهرستان است.

وی گفت: در صورت پایدار شدن هوا و باز بودن محور‌های اصلی و شریانی، خدمت‌رسانی در محور‌های روستایی و فرعی آغاز می‌شود و از این رو از شهروندان تقاضا می‌شود در زمان بارش برف از تردد در  محور‌های فرعی و روستایی برف‌گیر خودداری کنند و سفر خود را تا بهبود شرایط جوی به تعویق بیندازند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.