اطلاعیه فعالیت مدارس در آذربایجان شرقی

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نحوه فعالیت برخی مدارس آذربایجان شرقی در روز سه شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد:فعالیت مدارس روستایی بخش مرکزی شهرستان کلیبر در مقطع ابتدایی امروز سه شنبه برابر با هشتم اسفند ماه غیرحضوری است.

همچنین در شهرستان سراب نیز با توجه به برودت هوا و سرمای شدید فعالیت مدارس شهری و روستای در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت غیر حضوری می‌باشد.

در شهرستان اسکو و شهر سهند نیز به دلیل برودت هوا فعالیت تمامی مدارس این منطقه در مناطق شهری و روستایی، در شیفت صبح تمامی مقاطع تحصیلی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

 فعالیت مدارس شهری در تمامی مقاطع و مدارس شهری، روستایی و عشایری بخش آبش احمد شهرستان کلیبر نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

با توجه به برودت هوا و سرمای شدید فعالیت مدارس شهری و روستای منطقه سراب در تمامی مقاطع تحصیلی بصورت غیر حضوری می‌باشد.

به دلیل برودت و سرمای شدید هوا در شهر مهربان فعالیت‌های آموزشی در مقطع پیش دبستانی در این منطقه تعطیل بوده و فعالیت مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح و بعد از ظهر بصورت غیرحضوری است. فعالیت مدارس مقاطع متوسطه شهری و روستایی نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

با توجه به برودت هوا در منطقه هریس فعالیت مدارس این منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

به علت برودت هوا فعالیت کلیه مدارس شهری و روستایی منطقه نظرکهریزی در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر، شروع خواهد شد.

با توجه به برودت شدید هوا کلیه مدارس شهری و روستایی منطقه میانه در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

با توجه به برودت هوا در منطقه ایلخچی فعالیت مدارس این منطقه، در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری، روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

با توجه به برودت شدید هوا کلیه مدارس شهری و روستایی منطقه میانه در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به علت یخبندان و برودت هوا فعالیت کلیه مقاطع تحصیلی شهری و روستایی منطقه هوراند در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع، خواهد شد.

به دنبال برودت هوا فعالیت مدارس شهری و روستایی این منطقه در تمامی مقاطع شیفت صبح با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

فعالیت مدارس شهری و روستایی منطقه کندوان با توجه به سرمای شدید هوا در تمامی مقاطع تحصیلی با دو ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

به دنبال برودت هوا فعالیت مدارس شهری و روستائی این منطقه در تمامی مقاطع شیفت صبح با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

به دنبال برودت شدید هوا مدارس شهری و روستایی منطقه مراغه در تمام مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت می‌نمایند.

با توجه به برودت هوا مدارس شهری و روستایی صوفیان در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

با توجه به برودت هوا، مدارس روستایی و شهری منطقه شبستر در تمام مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع بکار خواهند کرد.

با توجه به برودت هوا فعالیت آموزشی مدارس شهری و روستایی نواحی پنجگانه آموزش و پرورش تبریز و منطقه خسروشهر در مقطع تحصیلی ابتدایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.