رئیس ستاد انتخابات تهران:

۵ هزار شعبه اخذ رای در تهران پیش‌بینی شده‌ است

شایان گفت: در مجموع در حوزه‌های انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس ۵ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده است.

حامد شایان رئیس ستاد انتخابات تهران با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی فرمانداری تهران در زمینه برگزاری انتخابات اسفند عنوان کرد: در تهران ۳۸۲۶ شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند و در مجموع در حوزه‌های انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس ۵ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده‌ است.

وی گفت: تقریباً ۲ سال است که برای برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند در تهران مشغول به کار هستیم و نزدیک به ۴۰ هزار نفر در حوزه اجرا با ما همکاری دارند.

وی اظهار کرد: سازوکاری که در این دوره برای اجرای بهتر و تحقق راهبرد‌های انتخاباتی ابلاغی رهبری مبنی بر رقابت، مشارکت، امنیت و سلامت انتخابات است سعی کردیم در این دوره به بهترین نحو ممکن انجام شود. ما تا آخرین لحظه‌ای که باید از رای مردم شریف صیانت کنیم، در فرمانداری در خدمت مردم خواهیم بود و همه هدف ما تحقق قانون انتخابات و آیین‌نامه‌های ابلاغی است.

معاون سیاسی فرماندار تهران با اشاره به امکان معرفی نماینده از سوی داوطلبان انتخابات مجلس جهت حضور در حوزه‌های اخذ رای عنوان کرد: نامزد‌های انتخابات می‌توانند به ازای هر ۵۰ صندوق، یک نماینده را در حوزه‌های اخذ رای معرفی کنند. در تهران ۳۸۲۶ شعبه اخذ رای میزبان مردم هستند و در  مجموع در حوزه‌های انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس  ۵ هزار شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده‌ است و انشاءالله بعد از پایان انتخابات همه نامزد‌های انتخاباتی خواهند دید که انتخابات به بهترین شکل انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
محمود
۱۲:۱۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
لطفا آدرس شعب رو هم منتشر کنید، ما تغيیر محله دادیم و اصلا نمیدونیم نزدیکی ما کجا محل اخذ رای دایر میشه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
۴۵ سال هست که از نماینده ی مجلس ، وزیر، رئیس جمهور ، گرفته تا استاندار ،فرماندار و بخشدار و دیگر مدیران هیچگونه علم و دانش و تخصص و مهارتی در امور اقتصاد که مهمترین رکن اصلی و اساسی هر کشوری هست نداشته و همین باعث این وضعیت اسفبار اقتصادی و سقوط بورس شده . از هم وطنان استدعا داریم که چشم و گوش بسته رای ندهند . اگر خواستند رای دهند جتما" به کاندیدی رای دهند که حداقل دکترای اقتصاد داشته باشند . دکترای دینی ،عربی ، ادبیات ، فلسفه ، نقشه کشی ، صنایع غذایی ، تربیت دبیری ، استاد دانشگاه ، قاضی و حتی پزشکی هم دردی را از این اقتصاد رو به افول درمان نخواهد کرد . فقط و فقط به کسی رای دهید که دکترای اقتصاد داشته باشد . مردم سخنور و سخنران نمی خواهند . مردم کسی را می خواهند که از اقتصاد و بورس سر رشته داشته باشد . در ضمن پاکدست هم باشد . به وعده ای که می دهد عمل کند. یعنی راستگو باشد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
به شما نمایندگان مردم رأی می‌دهیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
شعور و شور انقلابی هر ایرانی رو پای صندوق رأی می کشاند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ما رأی می دهیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
صبح اول وقت خلوت تر است من هم میام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بلند بگو مرگ بر اسراییل
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ملت بزرگ و فهیم ایران با شعور وشور انقلابی رأی خواهند داد

.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ممنون صبح زود اونجام
آخرین اخبار