باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

یک انتخاب و یک رای، به امید کاهش بیکاری در لرستان

فاصله کمی تا آغاز حماسه بزرگ ۱۱ اسفند باقی است و عده‌ای کاندید موردنظر خود را انتخاب کرده اند و عده‌ای دیگر در تکاپوی انتخاب‌های دقیقه آخر هستند.

اهمیت انتخابات در همه کشور‌ها از اهمیت بسزایی  برخوردار است و این امر بر کسی پوشیده نیست. شاید افرادی هستند که بغض و ناراحتی شان از وضعیت بیکاری و مشکلات اقتصادی آن‌ها را برای شرکت در انتخابات مردد کرده است. یک انتخاب اصلح می‌تواند دست‌هایی برای باز کردن گره‌های مشکلات شود و عدم شرکت در انتخابات شاید فرصتی شود برای بالا رفتن یک انتخاب غیراصلح و افزودن گره‌ای به مشکلات قبلی مردم...

 بنابراین با برگزاری انتخابات، افرادی از سوی مردم انتخاب می‌شوند که به‌نوعی بر سرنوشت شهر و کشور تأثیرگذار هستند.

افرادی که مردم انتخاب می‌کنند باید از شایستگی بالایی برخوردار باشند و با تحقق وعده‌های خود زمینه آسایش، رفاه، توسعه و پیشرفت کشور را فراهم آورند و موجب پیشرفت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… جامعه شوند.

انتخاب آگاهانه می‌تواند با تحقیق خود فرد یا مشاوره و پرسش از الگو‌های درست سیاسی در جامعه صورت بگیرد.

یک انتخاب و یک رای، به امید کاهش بیکاری و فلاکت در لرستان

 نماینده مجلس باید وکیل مردم برای حل مشکلات باشد

حامد، ولی پور وکیل پایه یک دادگستری لرستان اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که یک نماینده می‌تواند داشته باشد، این است که وکیل مردم برای دستیابی به رفاه بیشتر و حل مشکلات باشد و به مردمش کمک کند.

وی ادامه داد: در این راستا باید یک نماینده اصلح را انتخاب کنیم که در مجلس با وضع قوانین و نظارت بر قوانین، مشکلات اقتصادی و معیشتی که در کشور وجود دارد را پیگیری و حل کند.

یک انتخاب و یک رای، به امید کاهش بیکاری و فلاکت در لرستان

انتخاب فرد اصلح، یک صدای بلند برای بیان مشکلات استان لرستان

یک شهروند خرم‌آبادی اظهار داشت: مشکلات اقتصادی و معیشتی نباید کل جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال ببرد و در عین یک انتقاد سازنده می‌شود در انتخابات هم شرکت کرد.

وی عنوان کرد: باید با انتخاب فرد اصلح، یک صدای بلند برای بیان مشکلات استان لرستان در مجلس پیدا کنیم که بتواند حق مردم را به خوبی ادا کند.

شهروند دیگر خرم‌آبادی با تأکید بر اینکه شرکت در انتخابات ادای دین در برابر خون شهدا است در ادامه اظهار داشت: رأی من آب ریختن بر روی آتش دشمنی‌هایی است که در در داخل و خارج ایران وجود دارد.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر عمل به شعار‌های کاندیدا‌ها گفت: لرستان در وضعیت اشتغال خوبی به سر نمی‌برد و نیاز به همت ویژه نماینده‌ها در گرفتن بودجه و افتتاح طرح‌های اشتغال زایی است.

یک انتخاب و یک رای، به امید کاهش بیکاری و فلاکت در لرستان

 بخاطر شهدای تروریستی کرمان رای می‌دهم 

یکی رأی اولی نیز اظهار داشت: خیلی‌ها به من گفتند رای ندهیم و من بعنوان یک دهه هشتادی مطالبات زیادی دارم، اما شرکت در انتخابات را بخاطر آن نوجوانان هم سن و سال خودم که در حادثه کرمان ترور شدند انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: شاید وضعیت الان ایده آل ما نباشد، اما در انتخابات شرکت میکنم تا بگویم اعتراض از یک سری شرایط به معنای قبول نداشتن نظام اسلامی مان نیست.

وی گفت: مردم لرستان باید از قومی گرایی دوری کنند و از انتخاب کسانیکه با هزینه‌های زیاد سعی در خریدن رای مردم دارند جلوگیری کنند.

یک انتخاب و یک رای، به امید کاهش بیکاری و فلاکت در لرستان

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نامزد‌های این انتخابات برای دستیابی به ۲۹۰ کرسی قوه مقننه و ۸۸ کرسی مجلس خبرگان رهبری با یکدیگر رقابت می‌کنند.

گزارش: رضوان پاک منش

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۴ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
من هم حتما رای می دهم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۸ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
من رای میدم حتما