بازدید معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای تهران از ورزشگاه آزادی

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای تهران گفت: در بحث سازه و استحکام بنا در ورزشگاه آزادی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مهبودی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران در بازيد از ورزشگاه آزادی اظهار کرد: موضوعات بهداشت عمومی و نحوه ارائه خدمات، پذیرایی نامناسب باعث گله‌مندی شده است.

او افزود: اهمیت سلامت و بهداشت عمومی، نحوه ارائه خدمات پذیرایی، برقراری نظم، هدایت سریع و مناسب جمعیت، پیشگیری از حوادث ناشی از ازدحام جمعیت، اطلاع رسانی در مورد ممنوعیت جابجایی کالا‌های ممنوعه و ابزار‌های آتش‌زا، نحوه کنترل تردد در مبادی ورود و خروج ورزشگاه، مدیریت ترافیک شهری و تسهیل عبور و مرور، نظارت بر سامانه فروش بلیت و پیشگیری از سوداگری در بحث بلیت، اجرای قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات از موارد مورد بررسی در جلسه با مسئولین مربوطه بود.

معاون حقوق‌عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران بيان كرد: در این بازدید افزایش خدمات عمومی، رعایت بهداشت و سلامتی که برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی باید در نظر گرفته می‌شد، مورد تاکید قرار گرفت و تذکرات لازم نیز داده شد.

مهبودی اظهار کرد: با توجه به استقبالی که مردم مخصوصا جوانان از ورزشگاه‌ها دارند بحث خدمات کامل و صحیح به شهروندان موضوع مهمی است که در این بازدید مورد تاکید قرار گرفت. ورزش نقش مهمی در سلامت جوانان دارد و باید متناسب با آن خدمات شایسته به تماشاگران ارائه شود بنابراین در این زمینه تذکرات لازم داده شد.

معاون حقوق‌عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران گفت: در این بازدید فراهم شدن مقدمات آماده سازی کامل برای راحتی تماشاگران و استقبال بیشتر از مجموعه‌های ورزشی همچنین دیدار تماشاگران از مسابقات ورزشی مخصوصاً ورزش فوتبال که اهمیت بسزایی میان جوانان دارد نیز مطرح شد.

او ادامه داد: موضوع دیگری که مورد بحث قرار گرفت بحث پارکینگ بود چرا که پارکینگ به اندازه کافی موجود نیست بنابراین دستورات لازم در خصوص افزایش پارکینگ‌ها صادر شد به طوری که برای راحتی ورود و خروج تماشاگران نیز در صورت لزوم پارکینگ‌های طبقاتی تعبیه شود.

مهبودی اظهار کرد: موضوع دیگر بحث تغذیه سالم تماشاگرانی است که در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند و در همین راستا تذکرات لازم به نماینده بهداشت داده شد تا این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد و گزارش به دادستانی ارائه دهند. همچنین در زمینه استانداردسازی ورزشگاه توضیحات و تذکرات لازم به مسئول استاندارد استان تهران داده شد.

معاون حقوق‌عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران گفت: در رابطه با بحث نظم و امنیت ورزشگاه با توجه به حضور پلیس راهور و پلیس پیشگیری تذکرات لازم داده شد تا مسابقات به نحو احسن انجام شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار