تعداد نهایی نامزدهای مجلس دوازدهم در ایلام به ۵۵ نفر رسید

رئیس ستاد انتخابات استان ایلام، تعداد نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در این استان ۵۵ نفر اعلام کرد.

محمد سبحان حسنی رئیس ستاد انتخابات استان ایلام با تاکید بر اینکه روند اجرای فرایندهای مختلف انتخابات در این استان به خوبی در حال انجام است، اظهار کرد: شور انتخاباتی در همه نقاط استان وجود دارد و نامزدها در حال معرفی خود و ارائه برنامه هستند.

وی افزود: همه ملزومات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در استان فراهم شده و استان ایلام آماده برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در صبح روز جمعه ۱۱ اسفند است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با اشاره به انصراف تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس در این استان در مهلت قانونی، یادآور شد: تعداد نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره‌ مجلس شورای اسلامی در کل استان( ۲حوزه انتخابیه ایلام و دهلران) به ۵۵ نفر رسید که از این تعداد ۴۱ نفر مربوط به حوزه انتخابیه ایلام و ۱۴ نفر نیز مربوط به حوزه انتخابیه دهلران است.

حسنی با بیان اینکه ساعت هشت صبح امروز سه شنبه، آخرین مهلت افراد برای ارائه انصراف از رقابت‌های انتخاباتی بود، تاکید کرد: تبلیغات نامزدهای انتخاباتی تا ساعت هشت صبح روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: از نامزدها و هواداران آن‌ها درخواست می شود که پس از پایان موعد مقرر تبلیغات، همچنان با ستاد انتخابات تعامل داشته و از هرگونه تبلیغ، توزیع و برگزاری جلسات تبلیغاتی در زمان ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی خودداری کنند.

رییس ستاد انتخابات استان ایلام ادامه داد: خوشبختانه در طول مدت تبلیغات نامزدها در استان تا کنون مورد خاصی از تخلف نامزدها و هوادارانشان گزارش نشده است.

حسنی گفت: ۶۳۳ شعبه اخذ رای به صورت ثابت و سیار برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری پیش بینی شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ای کاش فقط ده نفر می ماند