حضور حداکثری خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در انتخابات ۱۱ اسفند

مدیر کل راهداری ‌وحمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان همگام با سایر اقشار جامعه در انتخابات ۱۱ اسفند ،حضور پررنگ و حداکثری خواهند داشت.

 ایوب کرد اظهار داشت:جامعه راهداری و حمل و نقل جاده ای  از ابتدای انقلاب تاکنون در همه عرصه‌های دفاع از انقلاب حضور پررنگی داشته و قطعا در این برهه حساس دوباره  با آگاهی و شناخت برای شرکت در انتخابات پیشقدم خواهند شد.

وی تصریح کرد:انتخابات به عنوان نماد حرکت اسلامی در کشور ما، بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند نمودار اقتدار برای کشور باشد و ملت و نظام اجرایی کشور را در مقابله‌ با چالش‌های گوناگون جهانی، از گذشته مستحکم‌تر کند.

مدیر کل راهداری و حمل و‌نقل جاده ای سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از زحمات تمامی رانندگان تلاشگر استان و همراهی و تلاش شرکت های حمل و‌نقل ،انجمن های صنفی ،فعالان و دست اندرکاران بخش حمل و‌نقل جاده ای سیستان و بلوچستان و تمام راهداران فداکاری که شبانه روز در محورهای مواصلاتی  استان در حال خدمت رسانی هستند ،گفت:از تمامی این عزیزان دعوت می نمایم طبق توصیه های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری با حضور پرشور خود در انتخابات ۱۱ اسفند در سرنوشت کشور و استان خود سهیم باشند و اتحاد،اقتدار و باردیگر عظمت ایران اسلامی را در مقابل دیدگان جهان به نمایش بگذارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار