نامزد انتخابات مجلس در مهاباد انصراف داد

فرماندار ویژه مهاباد گفت: سید بهزاد زهرایی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه از ادامه حضور در انتخابات انصراف داد.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد گفت: سید بهزاد زهرایی، نامزد مجلس شورای اسلامی با ارائه نامه مکتوب و رسمی انصراف خود از شرکت در انتخابات را به فرمانداری این شهرستان اعلام کرد.

وی ادامه داد: با انصراف این نامزد، تعداد کاندیدا‌های انتخاباتی حوزه مهاباد به ۱۵ نفر کاهش یافت که از این تعداد ۱۳ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند.

فرماندار ویژه مهاباد اضافه کرد: همچنین تعدادی از کاندیدا‌ها به صورت شفاهی انصراف خود را اعلام کرده که باتوجه به اینکه به صورت رسمی انصراف آنان به فرمانداری ابلاغ نشده همچنان در بین اسامی کاندیدا حضور دارند.

عباسی افزود: برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۴۱ شعبه اخذ رای در شهرستان مهاباد پیش‌بینی شده که نسبت به دوره قبل ۲۱ شعبه افزایش پیدا کرده‌است.

وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به فراهم‌بودن تمامی تمهیدات، تجهیزات و امکانات در حوزه انتخابیه شهرستان مهاباد شاهد برپایی باشکوه انتخابات و حضور حداکثری مردم همیشه در صحنه این شهرستان در پای صندوق‌های رای باشیم.

۱۷۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه مهاباد واجد شرایط رای‌دادن در این دوره از انتخابات مجلس هستند.

مهاباد دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس است؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز یازدهم اسفند امسال برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.