فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خبر داد

استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تأمین امنیت انتخابات

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام بر هوشیاری و تلاش برای برگزاری یک انتخابات سالم تأکید کرد و از به کارگیری تمام ظرفیت‌ها و نیرو‌ها برای تامین امنیت انتخابات خبر داد.

سرهنگ قدرت حیدری زاد فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات از اهمیت بالایی برخودار است و فراجا با برنامه ریزی و مراقبت‌های ویژه و اتخاذ تدابیر لازم برای ایجاد نظم و امنیت انتخابات آمادگی کامل دارد، گفت: این فرماندهی همه تمهیدات را برای برگزاری انتخابات امن در ایلام اندیشیده است.
 
وی افزود: امروز هدف دشمنان نظام عدم شرکت مردم در انتخابات است و در این زمینه اقدامات و فعالیت‌های زیادی انجام داده اند، پلیس نیز همچون آحاد مردم ضمن اینکه در انتخابات شرکت خواهند کرد یک وظیفه خطیر دیگر دارند و آن برقراری امنیت انتخابات است که برابر دستورالعمل‌های صادره ضمن آگاهسازی در خصوص اهداف دشمنان برای خدشه دار کردن انتخابات و با توجه به حساسیت منطقه، برای تأمین امنیت انتخابات تمامی توان خود را به کار خواهند برد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با عنوان این که شهر ایلام زیر چتر اطلاعاتی پلیس هست، تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی خوبی را بر ستاد‌های انتخاباتی داریم چرا که اگر کوچکترین اتفاقی و سوء استفاده‌ای انجام شود و به موقع رسیدگی نشود تبدیل به تهدید امنیتی می‌شود.
 
وی عنوان کرد: امید است با همدلی و هماهنگی و تعامل سازنده بین همه دستگاه‌ها اجرایی، همچون ادوار گذشته، یک انتخابات با رقابت سالم برگزار گردد و کلیه کارکنان انتظامی شهرستان تمام توان خود را در راستای تامین امنیت انتخابات به کار گرفته اند و با تمام توان دراین عرصه وارد شده اند.
 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.