اعلام وضعیت فعالیت مدارس کردستان در روز چهارشنبه

در پی برودت هوا و صدور هشدار نارنجی هواشناسی، وضعیت فعالیت مدارس استان کردستان در نوبت صبح روز سه‌شنبه اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران در شهرستان‌های استان با موافقت فرمانداران، به دلیل تداوم برودت هوا، هشدارهای هواشناسی و بارش برف در برخی مناطق استان، غیرحضوری شدن و تأخیر در آغاز فعالیت مدارس در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به شرح زیر اعلام می گردد:

در شهرستان‌های کامیاران، دیواندره، بانه، بیجار و مناطق کرانی و موچش فعالیت تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

در شهرستان دهگلان فعالیت تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی در سطح روستا و مدارس دوره ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود.

هم چنین در شهرستان های سروآباد و مریوان، آغاز فعالیت تمامی مدارس دوره های مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ صبح خواهد بود.

در شهرستان سقز و منطقه زیویه فعالیت تمامی مدارس دوره های مختلف تحصیلی سطح روستا و مدارس ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری و آغاز فعالیت مدارس متوسطه سطح شهر با تاخیر و از ساعت ۹ صبح خواهد بود.

در شهرستان قروه و منطقه سریش‌آباد فعالیت تمامی مدارس دوره ابتدایی سطح شهر و روستا در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری و فعالیت مدارس دوره متوسطه سطح شهر و روستا در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ صبح آغاز می شود.

 همچنین در شهرستان سنندج و منطقه کلاترزان تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی در سطح روستا و مدارس دوره ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و آغاز فعالیت مدارس متوسطه سطح شهر با تأخیر و از ساعت ۹ صبح خواهد بود.

 لازم به ذکر است وضعیت فعالیت مراکز پیش دبستانی و سنجش مطابق وضعیت دوره ابتدایی آن شهرستان خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.