فعالیت حسینیه انتخابات در سیستان و بلوچستان

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از فعالیت حسینیه انتخابات در استان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی جهانشاهی با تاکید بر مشارکت حداکثری در عرصه انتخابات خصوصاً دو انتخابات بسیار مهم در ۱۱ اسفندماه گفت: در راستای مشارکت حداکثری، پاسخ به شبهات انتخاباتی، جهاد تبیین با محوریت انتخابات و مقابله با اقدامات دشمن در مأیوس سازی مردم و امید آفرینی، برنامه تلویزیونی ویژه شبکه استانی هامون به نام حسینیه انتخابات، با همکاری و مشارکت صدا و سیما، دارالقرآن کریم اداره کل تبلیغات اسلامی، شورای هیأت‌های مذهبی و غیره به میزان ۲۲۵ دقیقه و در پنج قسمت ۴۵ دقیقه‌ای طراحی و آماده پخش شده است.

وی ادامه داد: این برنامه شامل قرائت قرآن کریم توسط قاریان مطرح استانی، سخنرانی مذهبی و جهاد تبیینی با محوریت انتخابات، پاسخ به سوالات و شبهات انتخاباتی مردم، مداحی و سایر برنامه‌های روشنگری است.

جهانشاهی بیان کرد: این برنامه در ساعت ۱۶و۵۰ دقیقه هر روز از شبکه استانی هامون در حال پخش است و سعی شده در آن از ظرفیت مسؤولان مرتبط با انتخابات و سخنرانان مطرح سیستان و بلوچستان، بهره گیری شود.

وی اضافه کرد: این برنامه تا روز پنجشنبه از شبکه استانی هامون پخش خواهد شد.

وی در پایان گفت: شماره پیامکی ۹۰۰۰۸۵۲۳ آماده دریافت سوالات و شبهات انتخاباتی در راستای پاسخ گویی از سوی مسؤولان و کارشناسان برنامه است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار