پیش بینی نوروزی پرمسافر در کردستان

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان گفت: با توجه به تعطیلات عیدفطر و تعطیلات نوروز و همچنین رصدی که انجام شده، پیش‌بینی می‌شود کردستان نوروزی پرمسافر را داشته باشد. 

 آرمان وطن‌دوست معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان  در جلسه ساماندهی و شیوه خدمات‌رسانی مراکز اقامتی و پذیرایی سطح استان در ماه مبارک رمضان که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط نظارتی برگزار شد، اظهار کرد: امسال با توجه به تقارن تعطیلات نوروزی با ماه مبارک رمضان، می‌بایست ضمن ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران، حرمت این ماه پربرکت و شئونات اسلامی در مراکز اقامتی و پذیرایی استان رعایت شود.

وی از رشد مناسب اقامت گردشگران در تأسیسات گردشگری استان خبر داد و عنوان کرد: استان کردستان در سال‌جاری جزو استان‌هایی است که بیشترین رشد اقامت مسافران و گردشگران مقیم را داشته است. 

وطن‌دوست یادآور شد: به‌منظور نظارت بر عملکرد و فعالیت واحد‌های گردشگری و همچنین کنترل نحوه ارائه خدمات به مسافران، طرح ویژه بازدید نظارتی بر تأسیسات گردشگری استان آغاز شده و تا پایان این ایام ادامه خواهد داشت. 

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان بیان کرد: حضور مستمر و منسجم دستگاه‌های نظارتی نیز از جمله صنعت، معدن و تجارت، دامپزشکی، تعزیرات، مرکز بهداشت، اداره نظارت بر اماکن عمومی و سایر ارگان‌های نظارتی در این ایام به‌منظور بازرسی کامل بر تمامی واحد‌های صنفی و خدمات‌رسان لازم و ضروری است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.