حجت‌الاسلام و المسلمین خسروپناه تأکید کرد؛

انتخابات خبرگان و مجلس، اثرگذار در آینده مردم

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، دو انتخابات مهم هستند که می‌توانند در آینده مردم اثرگذار باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب کاملا مردمی بود. این انقلاب که به رهبری حضرت امام (ره) به ثمر رسید و با رهبری مقام معظم رهبری استمرار پیدا کرد؛ از آغاز آن تاکنون که ۴۵ سال از عمر این انقلاب می‌گذرد کاملا به دست مردم انجام شده است، به دست نخبگان انجام شده است.

استاد خسروپناه افزود: پیشرفت‌ها و دستاورد‌های مهمی که این انقلاب اسلامی داشته است؛ چه در دوران دفاع مقدس، چه در مقابله با تجزیه‌طلبان، منافقین و گروه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی ایران و همچنین مدافعین حرم، همه این‌ها در تاریخ انقلاب، به دست مردم انجام گرفته است؛ مردم همیشه حامی انقلاب بوده‌اند؛ و انقلاب با مردم گره خورده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب کاملا مردمی است، بنابراین این مردم قطعا در انتخابات حضور جدی پیدا می‌کنند و اگر گلایه‌ای هم دارند و برخی از گلایه‌های مردم هم انصافا به حق است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: باید مسئولین مسائل معیشتی مردم را جدی بگیرند؛ مسئله مسکن و نیاز‌های دیگری که دارند باید حتما جدی گرفته شود و این نیاز‌ها رفع شود، ولی حضور در انتخابات به ویژه در انتخابات مجلس خبرگان و انتخابات مجلس شورای اسلامی، دو انتخابات مهم هستند که می‌تواند در آینده مردم اثرگذار باشد.

وی تأکید کرد: چه قوانینی که مجلس شورا مصوب می‌کند در زیست مردم تاثیرگذار است بنابراین مردم با حضور پرشورشان همینطور که در سالگرد پیروزی انقلاب مردم حضور فعالی داشتند در انتخابات هم حضور خواهند داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار