نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالای بهاره در آذربایجان‌غربی دایر شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از دایر شدن نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز با قیمت مناسب در این استان، خبر داد.

فرهمند معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: همه ساله نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالای بهاره در ایام پایانی سال در شهرستان‌هایی که دارای سایت رسمی نمایشگاهی هستند برگزار می‌شود که امسال نیز به مناسبت ضیافت ماه مبارک رمضان و عید نوروز این نمایشگاه‌ها در شهرستان‌های ارومیه و میاندوآب برگزار می‌شوند.

وی افزود: به منظور حمایت از واحد‌های تولیدی و همچنین واحد‌های صنفی توزیعی و تولیدی استان و با هدف عرضه کالا‌های با کیفیت و با نازل‌ترین قیمت در این نمایشگاه، جلسات متعددی برگزار و مقرر شد با پیگیری و همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت این نمایشگاه به بهترین شکل توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در ارومیه و میاندوآب برگزار شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صمت آذربایجان‌غربی عنوان کرد: تخفیف‌های ارائه شده، قیمت مناسب، کیفیت خوب، بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا از مهمترین شاخصه‌های برگزاری این نمایشگاه است.

فرهمند ادامه داد: مکان برگزاری این نمایشگاه در ارومیه در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی ارومیه و در شهرستان میاندوآب در محل سایت نمایشگاهی این شهرستان واقع در خیابان امام (ره) میاندوآب است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به ایجاد بستر لازم جهت عرضه مستقیم کالا در شهر‌های فاقد سایت نمایشگاهی افزود: بجز ارومیه و میاندوآب در ۷ شهرستان با مدیریت اتاق‌های اصناف ۵۶۰ واحد جهت عرضه مستقیم کالا تعیین شده است.

فرهمند گفت: ۴۰۰ غرفه در استان فروش فوق العاده خواهند داشت که از این تعداد ۱۵۰ غرفه متعلق به واحد‌های صنفی و ۲۵۰ غرفه مربوط به فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.

وی یادآور شد: نمایشگاه فروش بهاره در ارومیه از ۱۵ تا ۲۱ اسفند در ۲۲۰ غرفه به مدت ۷ روز و در شهرستان میاندوآب از ۵ تا ۲۵ اسفند در ۲۰۰ غرفه بمدت ۲۰ روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برگزار می‌شود. ساعت بازدید از نمایشگاه‌های دیگر شهرستان‌ها هم بدین صورت خواهد بود و فروش فوق‌العاده‌ها هم در تایم کاری اصناف آماده ارائه انواع کالا‌های تعیین شده می‌باشند. 

فرهمند بیان کرد: انواع کالا‌های اساسی و ضروری برای عموم شهروندان از جمله خوراکی‌ها، خواروبار، گوشت قرمز و مرغ، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، شیرینی و شکلات و آجیل در این نمایشگاه عرضه خواهند شد.

معاون امور بازرگانی صمت استان از واحد‌های تولیدی و توزیعی در سطح کشور که توان و ظرفیت شرکت در این نمایشگاه را دارند، دعوت کرد تا در این رویداد اقتصادی و بازرگانی مشارکت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.