سفر قریب‌الوقوع هیئت دولت به گیلان

استاندار گیلان از حضور قریب‌الوقوع هیئت دولت در این استان خبر داد و گفت: در این سفر، توسعه زیرساخت‌های استان شتاب بیشتری می‌گیرد.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان امروز (چهارشنبه ۹ اسفند ماه) در همایش نقش دانشگاهیان در انتخابات در سالن همایش‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشگی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت در ایام بحران شیوع بیماری کووید ۱۹ گفت: مدافعان سلامت در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا در حالی در کنار مردم و بیماران ماندند و شهید شدند که کسی بر بالین بیمار خود نمی‌توانست حاضر شود.

او با اشاره به ارتباط مستقیم کادر بهداشت و درمان با مردم افزود: بسیاری از نقیصه‌های نظام سلامت با قانون درست و نظارت موثر قابل رفع است بنابراین باید نمایندگانی خوب با مشارکت بالا روانه مجلس شوند.

استاندار گیلان انتخابات را عامل انضباط در ساختار کشور و در تقابل با بی‌نظمی دانست و تصریح کرد: انتخابات بهترین گزینه برای تغییر وضعیت‌ها و چرخش نخبگانی در ابعاد مختلف مدیریت جامعه است. 

عباسی به آمادگی راه‌اندازی صندوق سیار در مراکز بیمارستانی اشاره کرد و گفت: باید شرایطی را ایجاد کرد تا همه مردم به ویژه افرادی که در تخت درمانی بستری هستند، بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

او همچنین از حضور قریب‌الوقوع هیئت دولت در گیلان خبر داد و گفت: این استان به زودی میزبان هیئت دولت خواهد بود تا توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های گیلان شتاب بیشتری بگیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.