دعوت نماینده ولی فقیه جمعیت هلال‌احمر به شرکت مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در پیامی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد.

 نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در پیامی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد.متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

یُثَبِّتُ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا بِالْقَوْلِ الثَّابِتِ فِی الْحَیاةِ الدُّنْیا وَ فِی الْآخِرَةِ

جمهوری اسلامی‌به عنوان میراث ماندگار خمینی کبیر و یادگار پرارزش مجاهدت‌ها، فداکاری‌ها و جانفشانی‌های مردم شریف ایران و نقطه اشتراک خدامحوری و مردم سالاری و نماد دینداری نوین در دنیای امروز است. حقیقتی که همچنان که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای بار‌ها فرمودند یک حقیقت یکپارچه است و نه اسلامیت آن قابلیت انفکاک از جمهوریت دارد و نه جمهوریت آن بدون اسلامیت قابل تحقق است.

الگویی نو از حکومت و روشی متفاوت از حکمرانی که اگرچه عمود آن اصل مترقی ولایت فقیه است لیکن تنها با اراده جمعی ملت به پیش می‌رود و ارزش می‌آفریند. در این میان، انتخابات مظهر تام و تمام جمهوری اسلامی است؛ حرکتی متمدنانه برای ابراز نظر و استقرار مردم سالاری دینی در کلیت نظام و تلاشی برای اصلاح در بستر قانون و مبتنی بر چارچوب نظری جمهوری اسلامی.

به همین سبب است که انتخابات همزمان در کلیت و جزئیات نظام اسلامی اثر می‌گذارد و هر کسی اندک باوری به ایرانِ رشد یافته در بستر جمهوری اسلامی دارد انتخابات را تکلیف خود برای تقویت کلیت نظام و حق خود برای تغییر و اصلاح می‌داند. ملت بزرگوار ایران!

اینک نوبت نقش آفرینی شما در چهل و پنج سالگی جمهوری اسلامی و برای استحکام هر چه بیشتر نظام مردم سالاری دینی است. هرکس به ایران عزیز علاقه دارد و با بصیرت صحنه بین‌المللی را می‌بیند و صدای تیز شدن دندان‌های دشمن جمهوری اسلامی را در داخل و خارج برای چند پاره کردن ایران عزیز می‌شنود امروز باید به میدان بیاید و رأی بدهد.

رأی هر کدام از ما، از یکسو رأی به راهی است که امام و شهدا پیش پای ما گشودند و از سوی دیگر کنشی دموکراتیک برای رشد در مجرای قانون به شمار می‌رود.

اینجانب از همه آحاد ملت ایران و از شما مدیران، کارکنان، جوانان، امدادگران، داوطلبان و همه اعضای پر تلاش و فهیم خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر دعوت می‌کنم با شور و شعور انقلابی و با لبیک گفتن به دعوت رهبر فرزانه انقلاب با شوق و اشتیاق در انتخابات ۱۱ اسفند مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی‌شرکت کنند و برای بار دیگر خاک یأس بر دهان دشمنان این مرز و بوم بپاشند. خداوند دعای حضرت ولیعصر ارواحنافداه را شامل حال همه ما فرماید و ما را سربازانی مخلص برای آن حضرت قرار دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار